Pages

PREZENTY DLA WAS


http://kadikbabik.pl/2015/03/prezenty-dla-was.html

Dobra organizacja to podstawa. Potrzebujecie swoje miejsce pracy, czy to do nauki czy do prowadzenia własnej działalności. Taka Wasza baza w domu jest kluczowym elementem. Będziecie mieć wszystko pod ręką oraz oddzielicie od miejsca odpoczynku i snu książki, taśmy, długopisy i tony makulatury. Sama nie raz budziłam się na książkach, albo niebieska z długopisu bo najzwyczajniej w świcie przenosiłam wszystko do swojego łóżka. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Od czego zaczynamy? Od kalendarza. Dlatego dziś taki wpis, ponieważ przychodzę z ogłoszeniem wyników na Happy Planner. Długo siedziałam nad Waszymi odpowiedziami i ostatecznie  
Happy Plannery trafiają do:

z facebooka: Pauliny Nowak
a z bloga do autora tego komentarza:

Wspaniała załoga Happy Plannera ma dla Was jeszcze dwie nagrody dla tych 2 odpowiedzi poniżej, nie mogłam Was tak zostawić i Was też proszę o przesłanie wiadomości z adresami na [email protected]A teraz mam dla tych, którym nie udało się wygrać, ani jeszcze kupić Happy Plannera kilka kalendarzy do pobrania, nie są tak genialne jak Happy Planner, ale te osoby, które nie mogą sobie pozwolić na jego kupno mają ode mnie taki prezent. 


1. Czarno biały z cytatami, mój ulubiony! KLIKNIJ ABY POBRAĆ2. Bardzo kobiecy. KLIKNIJ ABY POBRAĆ
3. Do kolorowania dla naszych pociech. KLIKNIJ ABY POBRAĆ4. Taki uroczy, niestety płatny KLIKNIJ TUTAJ5.  Wesoły z kolorowym motywem. KLIKNIJ ABY POBRAĆ6.  Kolejny czarno biały. KLIKNIJ ABY POBRAĆ7.  Najpiękniejszy ze wszystkich. KLIKNIJ ABY POBRAĆ8. Bardzo uroczy KLIKNIJ ABY POBRAĆ (kolejnych miesięcy szukajcie na blogu zu)
9. Paryż po raz ostatni KLIKNIJ ABY KUPIĆ


Kolejny taki wpis to będą PLAKATY :) Miłego Weekendu!

25 komentarzy:

 1. Świetny pomysł Kadik! Ja bez kalendarza nie umiem żyć ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też :D dlatego Was tu rozpieszczam :***

   Usuń
 • Anonimowy19:00

  zakochałam się w tym krześle!

  Dziękuję za wygraną :))))
  Małe rzeczy, a cieszą :)


  yvesss

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosze bardzo i to ja dziekuję za zgloszenie :)))

   Usuń
 • Dodaj komentarz

  Instagram