Pages

Pierwsze urodziny salonu Estee Lauder!


http://kadikbabik.pl/2015/03/pierwsze-urodziny-salonu-estee-lauder.html

Równo rok temu byłam na otwarciu Salonu Flagowego Estee Lauder w Galerii Katowickiej.  Miałam wtedy okazję spotkać po raz pierwszy Pana Darka Kotarskiego, jednego z 15 najlepszych makijażystów Estee Lauder na świecie. To zdecydowanie osoba, która potrafi doskonale dobrać makijaż do naszego typu urody, naszej osobowości, a przy tym podkreślić to co zasługuje na wyeksponowanie. Wykonując makijaż w domu, zawsze boję się aby nie przesadzić i nie zrobić sobie nim krzywdy. Stąd zazwyczaj jest delikatny i subtelny, a zdecydowanie powinnam co jakiś czas odważyć się i zaszaleć. Wtedy może udałoby mi się przenieść ten zaskakujący efekt, który wydobył Pan Darek z moich oczu.


Krótko mówiąc, po takiej wizycie w salonie flagowym zabieracie do Waszych domów nowe doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Wystarczy już później ćwiczyć i przekładać to na własne zdolności.  Po raz kolejny przekonałam się, że można mieć oczy jak z reklamy i idealną cerę jak z bilbordów i gazet.  Już taki nasz urok, że dążymy do doskonałości. Byłam w ogromnym szoku jak zobaczyłam swoje oczy, zdjęcia nie oddają tego idealnego efektu, który widoczny był na żywo. Moje marzenie to nauczyć się samodzielnie dokładnie tak podkreślać oczy. 

Zobaczcie o czym mówię. 
Salony flagowe to skarbnica wiedzy. Spotkacie tam osoby, które wiedzą wszystko na temat kosmetyków marki Estee Lauder. Szczerze z Wami porozmawiają, rozwieją wątpliwości i dobiorą idealne produkty. Zapamiętajcie- to właśnie idealnie dobrane kosmetyki zapewnią Wam komfort, idealną pielęgnację oraz makijaż o jakim marzycie. 


i na koniec instagramowe zdjęcie:
Polecam odwiedzić salon flagowy Estee Lauder w Katowicach!
Wtedy zobaczycie o czym mówię :)


20 komentarzy:

  1. genialnie Kadik! OdpowiedzUsuń

  2. Agata Kamińska23:40

    Przepiękny makijaaż, wyglądasz świetnie! *.*

    OdpowiedzUsuń

Instagram