Pages

W DOMOWYM ZACISZU

http://kadikbabik.pl/2016/08/w-domowym-zaciszu.html

Pogoda ostatnio rozpieszcza, a nic nie wskazywało na to, że końcówka miesiąca będzie tak doskonała. Także kto zaplanował na ten czas urlop, to do południa można wylegiwać się na leżaku w promieniach słońca, a wieczorami już w chłodzie pić gorącą herbatę i nadrabiać seriale. Dla mnie opcja idealna.

My shirt is definitely smiling at you. When I saw it on your site I was sure that it must be in my closet. In my mind I’ve seen a few ideas on styling with it. Live proved to be even more beautiful and impressive. The material is dainty thus perfect match to last hot days of vacation. Shirt comes from a store: VIPMEW temacie herbaty wieczorową porą, pojawił się nowy katalog IKEA, a tam oczywiście milion pokus. To co najbardziej spodobało mi się w nowym katalogu to dzbanek na herbatę,kawę i kiedy pojechaliśmy tylko na mały rekonesans, oczywiście wpadł nam w ręce ten dzbanek. Jak do tej pory to tylko raz wyszłam z IKEI bez zakupów. Każdy kolejny kończył się tak samo, to nowy dywanik, dzbanek, kieliszki czy świeczki. Spodobało mi się jeszcze kilka rzeczy, ale po nie wrócę już jesienią, kiedy zaplanuję konkretne zmiany w sypialni. Aktualnie skupiam się na salonie, bo wrzesień-październik to czas na jego wielka metamorfozę. Później przyjdzie pora na sypialnię to będę wracać do IKEI po pościel z nowego katalogu i poduchy.

Moja koszula zdecydowanie się do Was uśmiecha. Kiedy zobaczyłam ją na stronie wiedziałam, że musi być moja. W głowie widziałam już stylizacje z nią. Na żywo okazała się jeszcze piękniejsza. Materiał jest delikatny, lekko prześwitujący, przez co doskonały na ostatnie gorące dni. A namalowane na niej rysunki są przepiękne. Koszula pochodzi ze sklepu VIPME.

Kiedy wprowadzicie do swojego życia trochę więcej ruchu, zaczynacie zwracać uwagę na więcej szczegółów, np zdrowe jedzenie, dbanie o cerę, piękne włosy. To wszystko idzie ze sobą w parze. I bardzo polecam zrobienie od czasu do czasu czegoś dla siebie. Czy to domowe spa, czy wycieczka na basen. Ja zaczęłam mocno dbać o moje włosy, bo przez problemy zdrowotne musiałam jeść przez kilka miesięcy mocne leki, a to odbiło się na skórze i najbardziej włosach. Stały się suche i słabe. Poprawiam ich kondycję z BIOVAX. Mam z serii intensywnie regenerującej z naturalnymi olejami maseczkę i szampon. Przez ostatni miesiąc dużo dobrego zrobiły na mojej głowie, także będę w okresie jesiennym ich wielką fanką. Oby dalej tak dobrze działały jak dotychczas. Włosy po ich stosowaniu znacznie bardziej się poprawiły kondycyjnie, a same produkty są mocno wydajne. Co przy mojej ilości włosów jest najważniejsze, aby nie biegać na zakupy co tydzień.


Z czasem na czytanie u mnie jak na lekarstwo, ale staram się. Tym razem trafiłam na 'Gniazdo' Cynthii D'Aprix Sweeney i najgłośniejszy w tym roku debiut w literaturze amerykańskiej. W polsce premiera miała miejsce 17 sierpnia, także książka o rodzeństwie Plumbów jest już dostępna w księgarniach. Opowiada o rodzeństwie Jacku, Bea i Melody - odliczają dni do wypłaty środków z założonego przez ojca funduszu powierniczego . Pół miliona dolarów, które ma zasilić konto każdego z nich, jawi im się jako gwarancja spokojnej przyszłości. Jednak zanim do tego dojdzie, Leo, najstarszy brat i czarna owca rodziny, doprowadzi do tragicznego w skutkach wypadku, w konsekwencji niemal cała fortuna przepadnie. Nic więcej Wam nie powiem,  polecam udać się na stronę księgarni Znak zamówić i przeczytać :)
Wspaniałego tygodnia kochani,


20 komentarzy:

 1. Ooo z opisu wynika, że książka może być ciekawa ;) Koszula jest przepiękna, pasuje do Ciebie. Ja się pewnie wybiorę pod koniec miesiąca na zakupy do Ikei po rzeczy do nowego mieszkania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O takie zakupy są najlepsze Usuń

 • Unknown17:45

  Koszula obłędna bez dwóch zdań :)

  OdpowiedzUsuń
 • UNCARO17:49

  Ta koszula przez te rysunki jest bardzo oryginalna i mega urocza i w bardzo dużym stopniu pasuje do Ciebie ♥ Teraz żałuję, że nie zdecydowałam się na białe wnętrze swojego pokoju, ale zdania były podzielone jeśli chodzi o domowników i remont, a Twoje białe wnętrze, jesttakie czyste i mega pięknie wygląda na zdjęciach ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kocham białe przestrzenie, szkoda Karolinko, że nie wyszło z biela, ale każdy kolor mozna pieknie zaaranżować i jestem przewna, że Twoje kolorowe też jest piękne!

   Usuń

Instagram