Pages

NOWA LEPSZA TY!


http://kadikbabik.pl/2016/08/nowa-lepsza-ty.html

Każda z nas ma gorsze dni, ja Ty, Twoja przyjaciółka. Moje czarne chmury wiszące nad głową staram się zamienić w coś pozytywnego. Zawsze schemat wygląda tak samo, czymś się martwię, nad czymś rozmyślam, coś nie daje mi spokoju, w konsekwencji nie mogę zasnąć i planuje. Tak też było tym razem, nie byłam zadowolona z siebie i postanowiłam to zmienić, ale nie JUTRO, DZIŚ!


Wstałam rano i zaplanowałam cały miesiąc tylko DLA MNIE. Tu nie chodzi o zaprzestanie gotowania, sprzątania czy pracowania, ale między tymi wszystkimi czynnościami chwila dla SIEBIE. I proszę nie szukajcie wymówek, że jesteście zmęczona, czy nie macie czasu. To wszystko blokady w Waszych głowach, które są do przeskoczenia. Wystarczy chcieć! 




Rozpisałam PLAN co chciałabym osiągnąć w nieco ponad miesiąc i po tych 35 dniach opisać moje wnioski wraz ze zdjęciami, czy warto zawalczyć o LEPSZĄ WERSJĘ SIEBIE. Wiem, że jeśli mi się uda coś zmienić to zmotywuje do zmian i Was.


 Zrobiłam dla Was plannery do pobrania i wydrukowania,

Wystarczy, że wydrukujecie, ponumerujecie dni i dopiszecie cele. 
Może na START rozpiszcie 35 dni i powieście na widoku.
Każdego dnia, kiedy uda się zrealizować PLAN skreślajcie go.
Zróbcie koniecznie zdjęcia telefonem do lusterka na początku wyzwania, a po 35 dniach kolejne! Jeśli zobaczycie rezultaty, będzie to najlepsza motywacja dla Was na kolejne etapy :)

MIESIĘCZNY  do pobrania TUTAJ



Zostawiłam okienka do zaznaczania czy udało się zrealizować. 
W tygodniowym można rozpisywać dokładnie cele na każdy dzień:
ćwiczenia, dieta, pielęgnacja, zabiegi itp.
A miesięczny niech będzie do podsumowań i skreśleń.

TYGODNIOWY do pobrania TUTAJ


 CODZIENNE ĆWICZENIA PUPA, BRZUCH, NOGI :
zadbaj o swoją pupę - #klik
nogi - #klik
brzuch - #klik


 BUTY/PAPILION SPODENKI/ CRIVIT

Dla wytrwałych bieganie, mnie to uspokaja i mam czas na myślenie i słuchanie muzyki. Pamiętajcie, że wystarczy Wam dres, adidasy i możecie spróbować czy to jest dla Was odpowiednie. Jeśli chodzi o ćwiczenia  to uwielbiam MEL B i właśnie z nią ćwiczę codziennie i chyba najbardziej polecam. Wrócę do Was ze zdjęciami jak zmieniałam się po 35 dniach ćwiczeń i przygotuję dla Was dalszy plan :) Macie odrobinę motywacji ? Wydrukujcie moje plannery i podejmijcie wyzwanie.



W tym wyzwaniu nie chodzi o to aby chudnąć, aby zmieniać swoje nawyki, ale o to aby nabrać też tych nowych. Każda kobieta w każdym wieku i z każdą wagą może wyglądać doskonale, ale tylko kiedy jest zadbana. 

13 komentarzy:

  1. Podziwiam za samodyscyplinę :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ilonka trzymaj kciuki, żebym wytrwała 35 dni!

      Usuń

Instagram