Pages

CLINIQUE I KULTOWA SERIA 3 KROKÓW


Seria 3 kroki od CLINIQUE to cudotwórca w dziedzinie pielęgnacji. W domowym zaciszu przy wprowadzeniu 3 kosmetyków i kilku dobrych nawyków możemy wyczarować piękna zadbana cerę. Podstawowym wyróżnikiem tego systemu jest złuszczanie. “Złuszczanie można porównać do ćwiczeń; lepiej jest realizować regularnie średnio-zaawansowany program ćwiczeń, niż od czasu do czasu udać się na forsowny trening”, mówi wiodący dermatolog Clinique David Orentreich.

Codzienne dobre nawyki przy stosowaniu serii CLINIQUE przywróci równowagę i zapewni doskonałą cerę. System 3 kroków należy dostosować do swojej cery. Stąd numery na płynach złuszczających i płynach myjących. 

1. CERA SUCHA - strefa T i policzki są przesuszone
2. CERA MIESZANA W STRONĘ SUCHEJ - Strefa T jest przetłuszczona, policzki w całości są suche
3. CERA MIESZANA W STRONĘ TŁUSTEJ - Strefa T jest przetłuszczona, policzki są w połowie tłuste
4. CERA TŁUSTA - strefa T i policzki są tłuste.

W serii 3 kroków możemy znaleźć także płyn złuszczający 1.0 to ten pozbawiony alkoholu dla bardzo wrażliwej cery. W 4 pozostałym występuje alkohol ale w lotnej postaci i w momencie nałożenia na wacik ucieka. Dlatego nasza skóra nie ma styczności z alkoholem.


Aby uzyskać oczekiwane rezultaty poprawy potrzebujemy kosmetyk do mycia. Tutaj mamy do wyboru kilka mydeł w płynie, oraz kostkę czy żel albo piankę do szczotki sonicznej. Mydło dokładnie oczyszcza i sprawia, że skóra jest świeża i czysta. Kolejny krok to płyn złuszczający o odpowiednim numerze względem naszej cery. Usuwa zmatowiałe i łuszczące się komórki oraz nadmiar sebum pomagając w utrzymaniu czystej skóry. Odblokowuje pory, nie dopuszcza do błyszczenia się skóry i pomaga ją wygładzić. Ostatni krok to DDMG czyli żółty geniusz czyli emulsja nawilżająca, która przywraca naturalną równowagę zdrowej skóry i działa idealnie pod kremy czy serum w dalszej części naszej codziennej pielęgnacji.
Cała seria sprawia, że czujemy szybkie rezultaty i przywrócenie równowagi naszej skórze. To mój hit! Chciałabym aby znalazł się w każdej łazience, wtedy problemy kobiet z cerą nareszcie by się skończyły.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram