Pages

SPOTKANIE W SALONIE CLINIQUE!


http://kadikbabik.pl/2014/11/spotkanie-w-salonie-clinique.html

Ponad tydzień temu miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z Panią Doktor Dermatolog Sylwią Lipko-Godlewską, która opowiadała o różnych problemach dermatologicznych ze wskazaniem na rozwiązania przy pomocy wybranych kosmetyków CLINIQUE. Za wskazówki na temat kosmetyków CLINIQUE odpowiadała Pani Kasia, niesamowicie piękna i sympatyczna osoba, a co najważniejsze jest skarbnicą wiedzy na temat marki CLINIQUE.


Pierwszy etap to rozmowa i wykład ze strony Pani Dermatolog. Mogłyśmy zadawać pytania i czynnie uczestniczyć w całym wykładzie. Wszystko to co nas trapiło i budziło wątpliwości mogłyśmy rozwiać na forum lub w rozmowie sam na sam z Panią Sylwią. Ten cykl spotkań to fantastyczna sprawa, możemy się dużo nauczyć, a co najlepsze skonsultować to z profesjonalistą i dobrać niezbędne kosmetyki w walce z problemem. Każda z nas miała inne pytania, inne problemy i w rozmowie na forum wszystkie wyciągałyśmy wnioski.Następny krok to rozmowa z Panią z CLINIQUE w celu wykonania konsultacji. Sam na sam prowadzimy rozmowę odpowiadając na pytania, po kilku odpowiedziach znamy już typ naszej skóry i wiemy co potrzeba do jej pielęgnacji. Wszystko odbywa przy pomocy aplikacji na tablecie i trwa krótką chwilę. Panie z salonu flagowego są wyspecjalizowane w tym co robią, ich porady są profesjonalne i konkretne. Bardzo polecam odwiedzenie takiego miejsca. W Krakowie znajduje się w Galerii Krakowskiej na pierwszym pietrze. W Warszawie natomiast znajduje się w Złotych Trasach. 

Bardzo poda mi się pomysł na cykl spotkań z Dermatologiem, z pewnością będzie to bardzo pomocne dla wielu zagubionych osób w całym gąszczu kosmetyków i osobistych problemów ze skórą. W końcu odpowiednie kosmetyki wraz z systematycznym stosowaniem są w stanie zdziałać cuda.

Jak zawsze przywiozłam z takiego spotkania nowe umiejętności i wiedzę. 
Teraz wasza kolej, wystarczy odwiedzić salon flagowy CLINIQE!

6 komentarzy:

 1. Super kobietki tam pracują przede wszystkim :D znają się na rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Unknown17:50

  Świetnie, że przygotowałaś fotorelację :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aurora18:12

  Kompetencja ludzi w takim miejscu chyba liczy się najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram