Pages

Jesienne ORLY!


http://kadikbabik.pl/2014/11/jesienne-orly.html

Ostatnie podrygi jesieni za oknem! Ostatni gwizdek aby wkomponować się w brązy i złote odcienie zanim przyjdzie biała zima. Kolekcja SMOKY od ORLY mocno bije blaskiem, mało w niej stonowanych odcieni o jednolitym kolorze. Seria SMOKY pełna jest przepychu, blasku i refleksów.
6 kolorów SMOKED OUT, EDGY, HIGHLIGHT, 
BRUSH IT ON, BLEND, DARKEST SHADOW.
Doskonałe odcienie JESIENI, złoto idealnie komponuje się ze złotymi sypiącymi się liśćmi. Szarość to dominująca barwa, która króluje za oknem, po bordowe i śliwkowe odcienie zmieniającej się przyrody.Szarość to jeden z moich ulubionych odcieni na paznokciach. A do tego kawałek jesieni w postaci śliwki. Mimo wszystko nadal królują u mnie lakiery gładkie, bez drobinek. A te z dodatkami widnieją sporadycznie na pojedynczych paznokciach. 
Aż cztery pozostałe kolory ORLY to buteleczki wypełnione po brzegi drobinkami, które w czasie słonecznych jesiennych dni mienią się na naszych paznokciach. Złoty BRUSH IT ON jest najlepszy ze wszystkich nowych odcieni z dodatkami. Kolor subtelny od złota po brązowo-pomarańczowe refleksy. 

EDGY to kolor starego złota, bardzo ładnie kryjący drobinkami. SMOKED OUT zaskoczył zielenią od tej jasnej tonacji po mocne i ciemne akcenty.

Jak Wam się podobają?
10 komentarzy:

 1. Cammy23:36

  Mam i uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwszy raz słyszę o tej marce :) przepiękny jest ten niebieski brokatowy, śliczny! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To najlepsza marka lakierowa Usuń

Instagram