Pages

W POSZUKIWANIU SPEŁNIENIA ZAWODOWEGO


Czasami są dni, kiedy zastanawiasz się czy miejsce, w którym jesteś to właśnie to odpowiednie dla Ciebie? Znam ten stan. Wstajesz rano do pracy, niby wszystko jest dobrze, uwielbiasz ludzi z którymi pracujesz, za każdym razem kawa z nimi smakuje tak samo wybornie. Wspólne wieczory po pracy także cieszą, a tematy się nie kończą, jednak coś jest nie tak w całym systemie wartości samej branży w której się znaleźliście


Kiedy wcale nie tak łatwo pomimo miliona  odnalezionych minusów rzucić wypowiedzenie i zacząć życie od nowa. To właśnie ta próżnia, w której możesz się znaleźć i w najlepsze w niej trwać. A wiem, że każdego stać na więcej! Wystarczy odrobina chęci, albo zrządzenia losu i wypowiedzenia na biurku w dobrym momencie, aby do daty 30tych urodzin określić swoje miejsce na ziemi i znaleźć się tam, gdzie pragniesz. To moje postanowienie, aby na swoje 30te urodziny być tam, gdzie zawsze chciałam być, kochać swoją pracę i spełniać się zawodowo. To za co podziwiałam innych chciałabym aby stało się moją codziennością.


Obawiasz się, że Twoja pasja, zainteresowania nie są w stanie rywalizować z innym człowiekiem z tytułem magistra, z tej samej dziedziny? To zbyteczne obawy, bowiem Twoja osoba, całe serce pełne pasji i autentyczność mogą być o wiele więcej warte niż wyuczone schematy, przez kogoś kto może nawet nie chciał do końca nosić tego tytułu. Może to właśnie Ty przekonasz innych sobą!


Nauka? Chcesz tego, lubisz pogłębiać swoje pasje i masa wiedzy do przyswojenia nie jest dla Ciebie problemem, to działaj! Im szybciej zgłębisz wiedzę o tym co Cię interesuje, tym szybciej zaczniesz tym żyć i otaczać się codziennie. Aż do momentu, kiedy właśnie to zacznie przynosić pierwsze zarobki.

Doskonałym krokiem aby powiązać pasje z rozwojem zawodowym jest dołączenie do marki, która tak na prawdę definiuje Ciebie. Jest spójna z Twoją wizją, a ma już solidne fundamenty, które mogą stać się również Twoimi. 

Własny biznes! Jak nie Ty to kto! Masz pomysł, masz plan, wiesz jak go wykorzystać, ruszaj i nie bój się konsekwencji, nie myśl o nich, one będą, ale pamiętaj krok w tył to dwa do przodu. W dobie internetu, możliwości, wsparcia i dotacji przy konkretnym planie na przyszłość wystarczy przekonać do tego innych. 

Pomimo wielu porażek, nieudanych prób, zniechęcenia nie poddawaj się. Na końcu Twojej wyboistej drogi może czekać spełnienie i masa śmiechu, kiedy będziesz patrzeć wstecz. Ale zanim się to stanie wyciągnij kartkę i długopis i określ siebie. Ciężko pracuj i rób wszystko to co jest na 100% spójne z Tobą! 


SWETER - RESERVED
BIŻUTERIA - VENIS

11 komentarzy:

 1. Och mi się marzy mój własny gabinet masażu ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj ja bym chciała być w nim masowana :) Hala Madrid :*

   Usuń
 • ja wlaśnie teraz stoję nad taką przepaścią. Z jednej strony czuję się zmęczona praca. Nie to, że jej nie lubie i nie daje mi spelnienia - bo daje, ale potrzebuję jakies zmiany, czegoś co mi pozwoli odpocząć i rozwinąć się. A z drugiej strony jestem w niej naprawdę dobra i obawiam się, że nie znajdę niczego innego, gdzie bedę mogla spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć - jesteś w tym dobra. Więc szukam nowych wyzwań =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu nie można się bać zmian. Ja od poniedziałku będę bardzo często w Katowicach także może wspólna kawa? U mnie bardzo dobre zmiany :)

   Usuń
 • Aurora13:33

  Podpisuję się wszystkimi kończynami!!!!!! :D

  Ja na 30 urodziny dałam sobie prezent - moją własną firmę. I choć łatwo nie ma, to chyba nie potrafię wyobrazić siebie w korporacji, ani żadnym innym etacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem z Ciebie bardzo dumna!!! Oj tak Cie podziwiam od dawna, a teraz jeszcze bardziej :*

   Usuń

Instagram