Pages

AERIN EVENING ROSE - IDEAŁ ZAPACHU


Znacie mnie od dawna, wiecie jak kocham zapachy.  Mam ich bardzo dużo, znam ich jeszcze więcej. Jednak ten idealny może być tylko jeden. Całkiem przypadkiem trafiłam na zapach AERIN w Salonie Flagowym Estee Lauder w Katowicach i to właśnie tam rozpoczęła się ta miłość. A Wam opowiem o AERIN odrobinę więcej.

Aerin Lauder to wnuczka słynnej Estée Lauder. Od 20 lat kształtuje globalny wizerunek marki Estee Lauder. Od 1992 roku pracuje na różnych stanowiskach w działach rozwoju produktu, reklamy i w dziale kreacji, również jako dyrektor kreatywny. Jest związana bardzo mocno z rodziną Lauder, a dzięki swojemu zmysłowi artystycznemu oraz wrażliwości stworzyła także zapachy Aerin. 

Jej zapachy schowane są w minimalistycznych, eleganckich i niepowtarzalnych flakonach z kamieniami na samym szczycie. Seria Aerin składa się z pięciu niezwykłych zapachów. Sama autorka mówi o nich, że to jej wspomnienia z najpiękniejszych chwil życia ukryte w szklanych flakonach. Pięć zupełnie innych mieszanek, każdy z pewnością znajdzie wśród nich coś dla siebie. A same opakowania to inspiracja wyciągnięta z codziennego życia, tego co nas otacza, kwiatów, kamieni, ptaków.
Połączenie róży i koniaku jest intrygujące i nieoczekiwane jak pełen uroku wieczór spędzany w mieście. Perfumy Evening Rose z linii Aerin są pełne kontrastów. Soczysta jeżyna i intensywny koniak w nieoczekiwanym połączeniu z ponętną różą stulistną i absolutem róży bułgarskiej dają intrygujący, urzekający eliksir. Działające na zmysły i uwodzicielskie kadzidło emanuje miękkim ciepłem jak powracające wspomnienie niezapomnianego wieczoru.
Evening Rose to połączenie delikatności w postaci róży z mocą koniaku. To eksplozja przeciwieństw, jednak tych, którymi chcesz się otulać w czasie jesiennych chłodnych dni jak ciepłym szalem.  To mój zapach, to mój ideał. Tak dobrze się w nim czuję, jakby ktoś mieszanką akordów potrafił mnie opisać. A przecież to zapach stworzony ze wspomnień samej Aerin, momentami wydaje mi się, że mamy ze sobą tak wiele wspólnego.6 komentarzy:

  1. Nie znam tego zapachu ale flakonik jest przepiękny! ❤

    OdpowiedzUsuń

Instagram