Pages

ORIGINS RITUALI TEA


W dzisiejszych czasach coraz bardziej doceniamy naturalne składniki. Począwszy  od produktów spożywczych pochodzących z domowych upraw, aż po przedmioty codziennego użytku. Zauważając, że trend ten staje się coraz bardziej powszechny, marka Origins wierzy, że współczesna kultura tworzenia powinna wkroczyć także w obszar pielęgnacji skóry.

Mechanizm ten został określony jako jeden z głównych trendów zmieniających branżę kosmetyczną w przeciągu najbliżej dekady*. Nowa empiryczna kolekcja marki Origins RitualiTea umożliwia przejęcie kontroli nad procesem tworzenia maseczek oraz inspiruje do ucieczki od dnia codziennego, by wejść w zmysłowy, herbaciany świat. 

RitualiTea jest pierwszą kolekcją całkowicie opartą na herbatach i zainspirowaną rytuałami jej picia i parzenia, w połączeniu ze zdrowotnymi korzyściami płynącymi z ich składników. Cztery wersje zmysłowych i skutecznych maseczek do twarzy w proszku oraz masek do ciała, pozwalają odzyskać czas tylko dla siebie. Wraz z wprowadzeniem na rynek maseczek do twarzy w proszku Origins Rituali Tea Powder Face Mask i masek do ciała RitualiTea Cleansing Body Mask, koneserzy piękna mogą wziąć pielęgnację skóry w swoje ręce i stworzyć własny produkt, bazując na swoich osobistych preferencjach.Cztery maseczki do twarzy w proszku RitualiTea Powder Face Mask są pierwszymi produktami marki Origins, które można zrobić samemu. Każda z nich może indywidualnie dopasować się do stylu życia, typu skóry, pożądanych efektów. Bogaty w antyoksydanty proszek, z naparem z herbaty, przemienia się w miękki krem, gdy tylko zmieszamy go z wodą. Wielofunkcyjne maski RitualiTea Cleansing Body Mask to zmysłowo–kremowy, złuszczający zabieg bogaty w antyoksydanty oraz naturalnie złuszczające cukry, które sprawiają, że ciało jest gładkie i pełne energii. 

Maseczki do twarzy i ciała RitualiTea zawierają charakterystyczną dla marki mieszankę liści herbaty i naturalne składniki, które dostarczają skórze wzmacniającą dawkę energii oraz zmysłowe doznania. Ten drobnoziarnisty proszek, dociera do większej powierzchni skóry, dbając tym samym o każdy jej centymetr.

 W linii RitualiTea znajdują się cztery rodzaje maseczek do twarzy i ciała, moja to  maseczka z Matcha i zieloną herbatą Matcha Madness

• Bogata w antyoksydanty odżywcza mieszanka, która pomaga się zrelaksować i przywrócić zdrowy wygląd skóry, jednocześnie kojąc i pielęgnując zmysły dzięki lekkiemu zapachowi zielonej herbaty.
• Wysokiej jakości zielona herbata zawiera teaninę – aminokwas, który łagodzi stres, wspomaga skupienie i wspiera stan relaksu.
• Matcha jest wysoce cenioną częścią kultury japońskiej i została spopularyzowana przez mnichów buddyjskich wieki temu, kiedy to używano ją do poprawienia jakości świadomej medytacji oraz zwiększenia czujności.


Ambasadorką marki Origins od końca roku 2016 jest sama Martyna Wojciechowska.Cudowna, piękna, inspirująca! W rzeczywistości jeszcze bardziej doskonała, skromna, kochana.


Kosmetyki Origins to dla mnie najlepsze kremy do twarzy idealna maseczka Origins Orginal Skin oraz Regenerujące serum Rozjaśniajaće Origins. Cudowne opakowania w pudrowo różowym kolorze kryją moc działania. Do mojej ulubionej serii dokładam od dziś kosmetyki z serii Rituali Tea. 

1 komentarz:

Instagram