Pages

NAJNOWSZA JESIENNA KOLEKCJA LAKIERÓW OPI WASHINGTON DC


Jesienne kolekcje OPI są zawsze najpiękniejsze. To kwintesencja kolorów, które kocham. Beże, brązy, rudości. Oddaje hołd kobiecości, jest wyrazem uznania dla kobiety silnej i niezależnej.
Nieprzypadkowo ambasadorką tej kolekcji stała się Kerry Washington, amerykańska aktorka, znana m.in. z ról w takich produkcjach jak: "Django", "Ostatni Król Szkocji", czy "Skandal". Tłem dla całej kolekcji stał się Waszyngton, stolica Stanów Zjednoczonych, miasto silne i tętniące życiem, na które skierowane będą wkrótce oczy całego świata, podczas zbliżających się właśnie wyborów prezydenckich w Ameryce.

Osobowość silnej i niezależnej kobiety podkreślają piękne i głębokie odcienie jesienno-zimowej kolekcji OPI . Klasyczne odcienie: czerwienie, butelkowa zieleń, brązy i rudości, nawiązujące do gorących trendów modowych na nadchodzący sezon, zamknięte zostały w 12 buteleczkach OPI z kolekcji podstawowej i 3 z edycji limitowanej. Piękne kolory i jak zawsze zabawne nazwy - to wyróżnik marki OPI. Zachwyć się nową kolekcją OPI, dostępną zarówno w GelColor - najbezpieczniejszym systemie żelu kolorowego na świecie* jak i w lakierze.

Kolekcja jesienna to zdecydowanie mniej żywych barw, to lakiery do paznokci w tonacji mniej intensywnej niż w sezonie letnim. To zgaszone odcienie, paleta przeniesiona z barw otaczających nas za oknem. Dużo odcieni pomarańczowych, brązów i odcieni wina. To mieszanka subtelna, stonowana i niesamowicie piękna. Pasująca do grubych ciepłych swetrów, grubych płaszczy i szali. Musisz je mieć tej jesieni
Odcienie, które wybrałam to zaczynając od zieleni  
Say Off The Lawn!!, mocna butelkowa zieleń, idealna aby podtrzymać uroki ostatnich podrygów lata na paznokciach.
Suzi - The First Lady of Nails, idealne odzwierciedlenie koloru khaki. Pierwszy krok w stronę jesieni.
Squeaker of the House, bordo przyćmione szarościami. Delikatne, specyficzne.
Inside The Isabelletway,  cudowny brąz, który wprowadza nas w jesień. Kwintesencja otaczających nas kolorów.
Yank My Doodle, rudości kojarzone z okresem jesiennym, halooween, dynie i ogrom pomarańczowych liści.
po piękny bordowy We The Femal. To kolor wina w ten najcudowniejszej postaci. Soczysty i piękny.


Jak Wam się podoba jesienna kolekcja?

10 komentarzy:

  1. Podoba mi się ta oliwka i butelkowa zieleń ;) Rewelacja ;) A ten dyniowy kolorek to coś dla Ciebie- wielbicielki dyni :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Madzia żebyś wiedziała z tym dyniowym :D

      Usuń

Instagram