Pages

CLINIQUE HIGH IMPACT LASH ELEVATING MASCARA

lekki niczym mus, który unosi i podkręca rzęsy bez obciążania ich. 
Zapomnij o zalotce i wypróbuj nowy sposób na niesamowite rzęsy. Oto NOWY tusz do rzęs High Impact Lash Elevating Mascara, lekki niczym mus, który unosi i podkręca rzęsy bez obciążania ich. Innowacyjne polimery nadają rzęsom podkręcony kształt i utrzymują je przez cały dzień, zapobiegając ich opadaniu. Bez rozmazywania, odpadania czy powstawania grudek. A odżywiające olejki sprawiają, że rzęsy są zdrowe i miękkie w dotyku. 

Zwężająca się szczoteczka pokrywa tuszem każdą rzęsę i umożliwia zbudowanie objętości, a rzęsy są idealnie rozdzielone i wyraziste. 


Konsultanci Clinique w Ameryce Południowej odkryli, że kobiety używają tam łyżek, aby uzyskać trwale podkręcone rzęsy. To stało się inspiracja dla NOWEGO tuszu High Impact™ Lash Elevating Mascara, wykorzystującego najnowsze technologie, które unoszą rzęsy na długo, bez konieczności użycia zalotki.


W składzie znajdziemy Olejek Mamey pochodzi z pestki owocu Pouteria sapota, rosnącego w Meksyku, Ameryce Środkowej i na Karaibach. Jest doskonałym źródłem witaminy B6 i witaminy C, a także posiada wyjątkowo skuteczne właściwości odżywiające włosy, skórę i skórę głowy. NOWY tusz do rzęs High Impact Lash Elevating Mascara zawiera olejek Mamey, który sprawia, że rzęsy są zdrowe, miękkie i nie łamią się.


Rozpoczynając od nasady rzęs, zawijaj rzęsy szczoteczką aż wszystkie będą pokryte tuszem i rozdzielone. Powtórz czynność na drugim oku. Aby uniknąć powstawania grudek, przed nałożeniem kolejnej warstwy, poczekaj aż tusz całkowicie wyschnie.

Dla jeszcze lepszego efektu, nałóż tusz na obie strony rzęs. Patrząc w dół, nałóż jedną warstwę tuszu na górą stronę rzęs, aby je podkręcić. Poczekaj aż wyschnie. Następnie patrząc w górę, nałóż drugą warstwę na drugą stronę rzęs, aby unieść je od dołu.

Absolutnie najtrwalszy tusz jaki znam. Jeśli chcemy nieskazitelnego efektu przez cały dzień to warto po niego sięgać. Demakijaż polecam wykonywać bardziej tłustymi formułami.  Jego czerń jest głęboka i piękna. To jest Hit!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram