Pages

ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR SERIA IDEALNA.


Miej pod kontrolą swoją skórę, w dzień i w nocy. To zdecydowanie cel, który pragniemy osiągnąć każdego dnia. Chcemy aby nasza skóra zawsze była komfortowa,


pozbawiona niedoskonałości, przesuszonych miejsc, czy nadmiernie wydzielającego się sebum. To początek długiej listy naszych oczekiwać względem pielęgnacji. Kiedy szukamy rozwiązania jak zawsze chcemy wielu efektów, w bardzo krótkim czasie. Czy to możliwe do osiągnięcia i ustabilizowania naszych problemów za pomocą jednej serii kosmetyków?


Po ponownym podejściu po kilku latach do serii Estee Lauder Avanced Night Repair sądzę, że możliwe jest osiągnięcie równowagi w  krótkim czasie.

Mój przypadek to bardzo przesuszona skóra, odwodniona z tendencją do pojawiających się niedoskonałości.


Miejscem gdzie zmarszczki są u mnie najbardziej widoczne jest oko. Serum Advanced Night Repair Complexe II zauważalnie redukuje wszystkie widoczne oznaki upływu czasu w strefie konturu oka. Płytkie i głębokie zmarszczki, cienie, przebarwienia i obrzęki pod oczami są zredukowane. Jego konsystencja pozwala na używanie także w ciągu dnia pod makijaż. Bardzo szybko się wchłania i mocno nawilża. A pozornie mała buteleczka wystarcza na bardzo długo.
Legendarne serum odmładzające do twarzy to dla mnie po raz kolejny wyzwanie. Używałam go kilka lat temu, a teraz znowu do niego wracam. Czego oczekiwałam? Redukcji niewielkich zmarszczek, które pojawiły się pod oczami i na czole, mocnego nawilżenia oraz regeneracji i skóry pełnej blasku.
W szybkim czasie po zastosowaniu moja skóra stała się gładsza, a ważny efekt czyli promienny i młodszy wygląd został spełniony. Oczekujemy, że każdego poranka będzie coraz lepiej i w przypadku serii Advanced Night Repair szybko widzimy rezultaty i chcemy coraz więcej. Zmarszczki znacząco się zmniejszają, ładnie się wygładziły drobniejsze linie, które były moją zmorą i to mój osobisty największy sukces. Z kolorytem miałam problem od zawsze, wszystko przez pojawiające się raz w miesiącu niedoskonałości i ciemniejsze plamki po ich zanikaniu. Skóra szybciej się regeneruje po zastosowaniu serum. A wszystkie niedoskonałości szybciej znikają.

Przetestowana i udowodniona skuteczność serum do twarzy Advanced Night Repair radykalnie zmniejsza widoczność wszystkich kluczowych oznak starzenia się skóry. Serum maksymalnie wykorzystuje zdolność skóry do jej odnowy podczas snu dzięki zastosowaniu naszej wyjątkowej technologii ChronoluxCB™.ANR Synchronized Recovery Complex gwarantuje ciągłą, kompleksową i zoptymalizowaną regenerację podczas snu dzięki zastosowaniu Technologii Chronolux wspierającej naturalną synchronizację procesów regeneracji i ochrony skóry dokładnie we właściwym czasie. Ponadto, nowa, opatentowana technologia zawierająca Transferazę Alkyl Guanine Transferase (AGT) pomaga zregenerować widoczne uszkodzenia powstałe na skutek działania dymu i zanieczyszczeń, zwłaszcza toksyn i chemikaliów. Tym samym stawia to serum na pierwszej linii frontu walki na rzecz regeneracji widocznych uszkodzeń spowodowanych działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Nowa formuła jest chroniona ponad 25 międzynarodowymi procesami patentowymi.

Na samym końcu ideał na pierwsze podrygi wiosny.  Chcesz odłożyć ciężki podkład na bok, a zastąpić go wielofunkcyjnym kremem CC, który oprócz tradycyjnej misji wyrównywania kolorytu cery, ma za zadanie przeciwdziałanie oznakom starzenia i głębokie odżywianie skóry. Jeśli tak to polecam spotkanie z Estee Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging CC Creme SPF 10.

 Dzięki wyczulonej na potrzeby Twojej skóry, rewolucyjnej technologii IntuiGen Technology, na której oparta została cała seria Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Collection, krem wspomaga i odbudowuje naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwdziałające pojawianiu się wszelkich oznak starzenia. Ponadto, przełomowa formuła zawiera uwalniane bezpośrednio do skóry innowacyjne pigmenty koloryzujące, które błyskawicznie podkreślą Twoją cerę odrobiną koloru idealnie dopasowanego do Twojej karnacji. A filtr SPF 10 będzie dodatkowo chronić przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Dla mnie lato to zawsze kremy BB oraz CC. Zbędne jest zapychanie buzi ciężkimi podkładami, kiedy możemy w lekki sposób podkreślać nasze naturalne piękno.

5 komentarzy:

 1. BAMBI BOHO20:04

  Świetny kosmetyk!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam tego produktu.

  OdpowiedzUsuń
 3. kargawr.22:30

  kiedys chcialabym to serum wyprobowac :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to serum musi być świetne ....

  OdpowiedzUsuń
 5. Lina12:03

  To serum już długo jest na mojej liście zakupowej ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram