Pages

SZUKASZ PODKŁADU IDEALNEGO? OPOWIEM CI O MOICH.


Szukasz podkładu dostosowanego do Twoich potrzeb? Idealnego? Pomogę Ci go znaleźć.CLINIQUE  ANTI BLEMISH COLUTIONS

To podkład skierowany do cery mieszanej, bardziej w stronę tłustej. Idealny gdy pojawiają się na skórze niespodzianki i niedoskonałości. Jego działanie antybakteryjne idealnie się dostosowuje i działa, nie tylko dodając nam uroku. To podkład pięknie kryjący, skuteczny gdy powinniśmy coś zamaskować. Dodatkowo momentalnie zastyga, tworząc aksamitną powłokę na naszej skórze. Jestem typem skóry 1, czyli po prostu sucha, a jednak to właśnie on sprawdza się u mnie najlepiej. Wystarczy mocna pielęgnacja i nawilżenie i z podkładu niekoniecznie skierowanego do mojego typu skóry stworzyłam ideał. Od wielu lat zawsze znajdziecie go na mojej toaletce. Chcecie trwałości i krycia? To właśnie on Anti Blemish od CLINIQUE.
CLINIQUE BEYOND PERFECTING


Podkład i korektor w jednym. Jego wykończenie jest naturalne, a w tym przypadku mniej znaczy więcej. Podkład ma zawarty w sobie cudowny aplikator. Jest bardzo wygodny i możemy nim spokojnie aplikować podkład bezpośrednio na twarz, bez konieczności dozowania na nadgarstek. Wystarczy kilka kropek naniesionych na skórę i delikatne roztarcie dłońmi, albo pędzlem, aby uzyskać piękny efekt. Nie zastyga tak szybko jak poprzednik, o jakim mowa. Możemy długo nad nim pracować, aż stwierdzimy, że już jest idealnie rozprowadzony. Wtedy wykańczamy go pudrem i gotowe. Bardzo wydajny, a co najlepsze możemy to stopniować. Dzięki niemu możemy uzyskać efekt bardzo delikatnie wyrównanego kolorytu, aż po mocne krycie. Polecam dla każdej z osób, która nie zawsze lubi mocne krycie, która lubi się bawić stopniowaniem w zależności od dnia i potrzeb.
Podkład na lato. To mój typ wakacyjnego podkładu. Pięknie rozświetla skórę dzięki czemu wyglądamy na wypoczęte, skóra na nieskazitelną. Rozświetla i nadaje blasku. To zdecydowanie podkład skierowany do skóry suchej. Tej, która potrzebuje mocnego nawilżenia i blasku. To także podkład. który nie zastyga tak szybko. Even Better posiada filtr SPF więc będzie chronić nasza skórę przed promieniami słonecznymi. A to bardzo ważny aspekt.

To moje 3 ulubione podkłady. Mam nadzieję, że je znacie i także lubicie :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram