Pages

WOOD WICK IDEALNY NA JESIEŃ


http://homedelight.pl/pl/promotions/1/phot

Świece WOOD WICK znajdziecie w pięknych szklanych formach, zupełnie innych niż Yankee Candle. Są bardziej eleganckie, klasyczne i co ważne zapach jest znacznie mocniejszy niż w przypadku każdych innych świec. To jeśli chodzi o intensywność jak dla mnie nr 1. Dlaczego postanowiłam przyjść do Was dziś z tą świecą?Kiedy otworzyłam folder ze zdjęciami znalazłam tam właśnie te, chwilę później dał o sobie znać mój telefon gdzie pojawiła się, informacja, że moje nowe zamówienie ze świecami jest już w moim mieście i z pewnością dziś kurier zapuka do mnie z nowościami. Dlatego szybko muszę pokazać Wam to co już sprawdziłam, wypaliłam prawie do zera i mogę troszkę Wam o tym opowiedzieć. 

''Podłużny, drewniany knot powoduje szybsze roztapianie się wosku,
 a co za tym idzie - zapach jest bardziej intensywny.
 Wystarczy świecę typu Hearthwick zapalić na godzinę lub dwie,
a zapach roztopionego wosku będzie się bardzo długo unosił w powietrzu.''


Knot daje o sobie znać, strzela w trakcie palenia. To świetny efekt. A sam czas palenia dokładnie takiej świecy to aż do 50h.  Zapach Vanilla Bean jest piękny, kremowy zapach naturalnej wanilii w laskach. Ciepły i smakowity jak najlepszy deser.


Pisanie o świecach wcale nie jest łatwe, bo jak mam dać Wam ją powąchać? Słowami nie da się tak dobrze opisać zapachu, zwłaszcza, że jeden zapach może każdy określić w inny sposób. Moim rozwiązaniem jest zamawianie małych wosków, wtedy sprawdzam, który najbardziej mi pasuje i zamawiam dużą świecę. 4 komentarze:

 1. Wręcz ubóstwiam wanilię, z wielką chęcią zakupiłabym tą świecę lecz mam zapas... :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki cudny design tej świecy! Przez Ciebie zamówiłam kilka wosków tej firmy :D bałabym się kupić taką dużą świecę w ciemno :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda fenomenalnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. R- ROKSI00:05

  Kupiłam kilka dni temu pierwszego ww ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram