Pages

I nie raz i nie dwa!


http://kadikbabik.pl/2014/09/i-nie-raz-i-nie-dwa.html


Kupiliśmy bilety kilka miesięcy temu na Męskie Granie w Żywcu i tak odliczaliśmy dni. Cały sierpień był szybki, intensywny i minął z prędkością światła. Dużo spotkań, mecze, koncerty. Męskie Granie wiedziałam, że będzie genialne. Do tego zakończenie całej trasy koncertowej. Na miejscu spotkaliśmy masę znajomych, w tym Grempika. Miło było ją uścisnąć tak przypadkiem :) 


Pierwszy koncert to abstrakcja, mocna psychodelia i szaleństwo. Łąki Łan potrafią zamieszać. A co najlepsze poderwać ludzi do tańczenia i ruchu. Interakcja to jest to!
Następnie Brodka. Miałam okazję oglądać ją na Openerze kilka lat temu, już wtedy wiedziałam, że cała jej metamorfoza zmierza w dobrą stronę. Upodabnia się do Bjork wyglądem scenicznym i tworzeniem wokół siebie magicznej otoczki. Było właśnie tak magicznie, tak jak chciała. Duży wpływ miała z pewnością trasa kończąca się w jej rodzinnym mieście. To ta góralska energia jest najlepsza!A Brodka to prawdziwa góralka :)

Na koniec Dawid podsiadło, był wisienka na torcie. Kto go nie uwielbia? Kto nie zna jego piosenek? Takich ludzi już chyba nie ma. Z talent show wyszła nam genialna gwiazda. Koncert wspaniały, Dawid uroczy :) Czego więcej chcieć!

Do zobaczenia za rok! Z pewnością też będziemy :)

27 komentarzy:

 1. Anonimowy19:16

  brodka jest mega;)

  yves

  OdpowiedzUsuń
 • Zaneta14:12

  Swietny jesienny look :)

  OdpowiedzUsuń
 • Anonimowy18:42

  Świetne są takie koncerty :)))))))) U mnie w mieście też odbywały się dwie duże imprezy Czad festiwal i Goodfest, na których nie mogłam być ;(

  Cudnie wyglądasz! :*

  OdpowiedzUsuń
 • Patrycja22:45

  trafiłam sobie na ten wpis i jest bardzo fajne;)

  OdpowiedzUsuń
 • Dodaj komentarz

  Instagram