BALKON PRAWIE GOTOWY
| kadik babik

Pages

BALKON PRAWIE GOTOWYMajówka wcale nie uraczyła nas cudowną pogodą. Piątek zaskoczył deszczem, sobota chłodem, a niedziela jako jedyna była prawie idealna. Dlatego większość czasu poświęciłam na sprzątanie i przygotowanie balkonu do lata. Zobaczcie jak to było!


http://kadikbabik.pl/2015/05/balkon-prawie-gotowy.htmlPlan był taki, wysprzątać cały dom w CZWARTEK żeby na te dni zostawić czas jedynie na odpoczynek i leniuchowanie.

Zatem MAJÓWKOWY wpis poświęcę w pełni na sprzątanie.


Po pierwsze przywiązuję ogromną wagę do detali i kiedy zobaczyłam nowe produkty BARWY z serii Perfect House uśmiechnęłam się pod nosem myśląc 'Nareszcie w łazience będzie pięknie'. I nie miałam tu na myśli sprzątania przy użyciu ich zawartości, a chodziło mi o OPAKOWANIA! To pierwsza marką na jaką trafiłam, która ma w takich samych opakowaniach wszystkie środki czystości. Bardzo lubię gdy wszystko jest spójne i nareszcie po otworzeniu szafki nie mam chaosu opakowań o różnych kształtach, kolorach i z różnymi atomizerami. Teraz wszystko jest PIĘKNIE! Miałam dużo czasu na poznanie z nowościami, a co najważniejsze pole do popisu w czasie wiosennego sprzątania. Balkon szorowałam przez jakieś 5h, żeby doprowadzić go do ładu.  Moje 5 produktów to BATHROOM, KITCHENGLASS, DISHES, FLOOR. Za pomocą jednego słowa znamy ich przeznaczenie, a różne dozowniki ułatwiają użytkowanie. Jestem pod wrażeniem ich przyjemnych zapachów i niskich cen. Nareszcie mam coś fajne i stosunkowo taniego. Buteleczki mieszczą aż 500ml produktu, są bardzo wydajne, a ceny zaczynają się od 6,45zł. Zdecydowanie te z atomizerami przypadły mi najbardziej do gustu. Wystarczy psiknąć i przetrzeć szmatką. Płyn do naczyń pachnie niesamowicie świeżo, a jego ilość wystarcza na bardzo długo. Polubiłam ich opis i urocze obrazki, na tylnej etykietce. Płyn do drewna do mycia podłogi zostawia piękny efekt połysku, a tego właśnie oczekuje od tego typu produktów, aby drewno wyglądało mimo wieku, doskonale. Po całym sprzątaniu zostało już tylko przyjemne!ZACZYNAMY PRZESADZANIE.

Sprawa jest bardzo prosta, kupujemy kwiaty w doniczkach i albo wkładamy je bezpośrednio do osłononek albo przesadzamy do ziemi. Ja wybrałam przesadzanie, aby kwiaty miały więcej miejsca w donicy i wypełniły całą przestrzeń. Na pierwszy ogień poszły 2 donice małe i jedna długa. Zobaczę jak będą rosły i stopniowo będę kupować kolejne kwiaty i donice.

A TERAZ RUSZAJMY NA BALKON.

Na balkonowym pokładzie pojawiło się trochę nowych kwiatów, nie pytajcie mnie o nazwy bo wybrałam je w kwiaciarni bez pytania o nazwy czy pielęgnację. Poukładałam tak aby każdy miał dostęp do słońca, a do tego nie przeszkadzał w poruszaniu na balkonie.


GOTOWE!  
to z pewnością początek mojej balkonowej przygody 
i w mirę powiększania kwiatowej plantacji będę Wam pokazywać jak to wygląda :) 


17 komentarzy:

 1. Unknown22:08

  Powodzenia w pielęgnacji małego "ogródka" . Zaintereswałaś mnie tymi produktami, trzeba będzie przetestować :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy23:38

  Ale piękne włosy masz długie :) podobają mi się strasznie te stokrotki u ciebie prosto ale jak efektywnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. malenka00:30

  Ale ślicznie będziesz miała na balkonie gdy wszystko rozkwitnie :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Dorota01:06

  Pięknie wygląda Twój mały ogródek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! :) U mnie też czas balkonowych porządków :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Unknown09:24

  Bardzo mnie zaciekawiły te produkty Barwy ale w żadnym sklepie ich nie widziałam 😞 a balkon przepiękny, strasznie żałuję, że nie mamy balkonu 😓

  OdpowiedzUsuń
 7. Unknown09:24

  You are beautiful. Lovely bloggie, I'm following!

  Hope you follow me back :)

  I would be so glad!
  amazon coupons, aliexpress coupons, clothing.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam takie balkonowe ogródki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Stazyjka10:04

  piekne kwiaty i caly balkon! jak ja pragne miec wlasny!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Sara10:07

  Skąd te duże białe donice z montowaniem na barierkę? :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram