Pages

>UMILACZE DO KAWY


Skoro już znamy się tak długo to zapraszam Was do siebie. Coraz częściej zabieram Was do domu i szczerze, to bardziej mi to odpowiada niż ciągłe publikacje o tym w co jestem ubrana, bo jestem ogromnym domatorem. Uwielbiam leniwe niedziele, spędzanie czasu ze znajomymi w naszych czterech kątach, oglądanie filmów i wieczne picie kawy. O tym będzie dziś o moich nowych umilaczach do kawy. O tym w czym pijemy kawę w domu.

BLUZA/SHEINSIDE SPÓDNICZKA/DELIE
KUBKI, SZKLANKI, SŁOIKI

to już wiadome, że jak ja i kawa to musi być jakaś fikuśna szklanka. Nie obejdzie się bez moich dwuściankowych kubków, a teraz wymarzonych słoików Ball Mason Jar! Ja szukałam ich swego czasu na ebayu, żeby tylko sprowadzić je do polski, bo w Stanach to już ich plaga, jednak to było tak nieopłacalne, że zrezygnowałam. Cierpliwość popłaca! Nareszcie dotarły do Polski! Słuchajcie, w stanach te słoje są wszędzie i są wszystkim. Domyślam się to dziwnie brzmi, jednak tam służą za dozowniki do płynu, szklanki, dozowniki do soku, lampiony, wazony, lampy. Wygooglujcie to koniecznie. Moje zamówiłam z przeznaczeniem na kawę, dlatego wybrałam te mniejsze pojemności. Co sezon mamy też dodatkowe kolory do wyboru! A teraz zobaczcie co dalej...


NAKRĘTKI

Słoje Ball Mason możemy używać jako normalne słoiki, jednak to nuda! Bo po co nam jakieś cuda na dżem. Ja wolę opcję na kawę, wtedy jak potrzebuję kawę na drogę to zakręcam zwyczajną nakrętką i nie muszę kupować nic po drodze. Jednak do takiej domowej wersji używam słoika i  kolorowych nakrętek z otworami na słomkę. Są tak piękne i urocze, że uwielbiam z nich pić kawę. Macie różne wzory i kolory słoików jak i nakrętek na polskiej stronie morethanjar.pl. Chyba dawno nie czekałam tak na żadną  paczkę jak na te słoje. Tupałam nogami na myśl o nich i nareszcie je mam.

KAWA

To u mnie istotny element. Każdego dnia nastawiam wodę i czekam, aż będę mogła zalewać jedną z moich ulubionych kaw smakowych. Aktualnie kończę słoik o smaku 'TRUSKAWKI W ŚMIETANIE'  i żeby tego było mało, zazwyczaj mam do tego czekoladę truskawkowo - jogurtową. 


To już wiecie jak jest z kawą u mnie, 
a Wy też macie ulubiony kubek?


20 komentarzy:

 1. Anonimowy22:17

  gdzie kupujesz kawkę? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.skworcu.com.pl :)

   Usuń

Instagram