Pages

SUNGLASSES


http://kadikbabik.pl/2014/06/sunglasses.html


OKULARY SEEN www.visionexpress.pl


Kiedy byłam jeszcze nastolatką, tak to odległe czasy, wtedy opalałam się po 7h dziennie. Potrafiłam każdy wolny weekend spędzać na wylegiwaniu nad wodą czy na działce. Do głowy nie przychodziło mi, że potrzebuje filtra 50, okularów MOCNO przeciwsłonecznych i że to wszystko będzie miało jakieś znaczenie w przyszłości. Tak właśnie, nastolatką bywa się tylko raz. I chwała Ci Panie za to. 

Na całe szczęście mijając 20 urodziny mamy dużo czasu na poprawienie tych wszystkich błędów młodości. Na pierwszy plan wchodzi maniakalne dbanie o siebie, bo zaczynamy zauważać pierwsze oznaki starzenia, zaczyna się używanie filtrów przeciwsłonecznych, oczywiście najlepiej 50SPF i tak z 30 w kremie na dzień. Zmienia się nasz styl ubierania, dres i nike już nie kojarzą się z naszym ubiorem codziennym, a tym jak wyglądamy na siłowni. 

Jednak jest coś o czym zapominamy nawet mając grubo ponad 20 lat, o czym? O dobrych okularach przeciwsłonecznych, okularach korekcyjnych, okularach do czytania. Jest ich wiele, jednak jest jeszcze więcej osób, które żyją w błogiej nieświadomości, że o oczy należy dbać. Jak tak patrzę na moich dziadków, to aż boję się wypowiedzieć te słowa, ale o oczy zaczynamy dbać dopiero na starość, a to zdecydowanie za późno na zmiany.


Dlatego postanowiłam przyjść tu dziś do Was i prosić tak jak ostatnio o kontrolne wizyty u dentysty, tak dziś o to abyście dbali o swoje oczy. Wady wzroku rosą razem z nami, czy tego chcemy czy nie. I im szybciej zareagujemy tym lepiej.


Ja stałam się posiadaczką przeciwsłonecznych okularów SEEN z barwieniem gradalnym co oznacza, że szkła mają kolor ciemniejszy od góry z efektem rozjaśnienia ku dołowi, plus 100% filtra UV i wiem, że w czasie lata moje oczy są bezpieczne. Wygląd oprawek jest bajeczny. Uwielbiam tak dopracowane detale. Dlatego od, kiedy zagościły w moim domu są ze mną każdego dnia. Do tego okulary do czytania i nareszcie jestem spokojna o moje oczy. Teraz czekam na wasze kroki!

16 komentarzy:

 1. Unknown15:25

  Fajniutkie te oxy, właśnie szukam czegoś dla siebie bo już te nerdy mi się nudzą mimo, ze to chyba jedyne oprawki w których nie wyglądam jak totalny ćwok...

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie piekne okulary, i super do Ciebie pasuja! :)

  Wiolka-blog KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Domischh16:41

  Piękne są :) Pasują do Ciebie :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Amoi blog17:01

  świetne są :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Unknown17:19

  ładnie Ci w nich:)

  OdpowiedzUsuń
 6. alllko18:04

  bardzo dobrze dobrane okularki :) perfekt ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. exality18:32

  ja okulary noszę od 13 roku życia, ale tylko w domu i gdy prowadzę,ale zauważyłam, że wzrok mam co raz gorszy.. :( Twoje okularki są świetne, ja niedługo wybieram się po nowe korekcyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę przyznać,że okularky naprawdę bardzo ładne;)

  OdpowiedzUsuń
 9. AnnaANTJE21:31

  Piękne! Pasują do Ciebie idealnie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Aleee śliczne są te okularki kochana! A jak Ci do buźki pasują! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. modenfer09:57

  Pięknie napisane! A same okulary bajeczne, idealnie CI pasują :-))))

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy13:02

  Skoro opalałaś się wcześniej po 7h musiałaś być mocno opalona! :D To pokaż nam tą piękną opaleniznę kilka lat wstecz na instagramie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miałam wtedy z 13 lat i mało mam zdjęć z tego okresu :)

   Usuń

Instagram