Pages

BŁYSKAWICZNE ODMŁADZANIE Z CLINIQUE


Co rozumiem pod pojęciem szybkie odmładzanie? Bo to jest najważniejsze stwierdzenie tej publikacji. Chodzi o szybkie widoczne rezultaty.
Jestem sceptycznie nastawiona do każdego nowego kosmetyku, to daje mi możliwość aby z większą obiektywnością do niego podejść. Mam wtedy bufor na przypadek 'co jeśli nie zadziała'. Nie nastawiam się nigdy na cuda.
Blisko mi do 30stki dlatego coraz śmielsze kroki poczyniam w kierunku mocnych kosmetyków marki CLINIQUE. Znalazłam idealne rozwiązanie, kiedy oczekujecie czegoś na już. Nie mam głębokich zmarszczek, jednak często zapominałam o mojej szyi i nabawiłam się delikatnej zmarszczki jak to powiadam, od czytania. Postanowiłam zadziałać na nią serią SCULPTWEAR. W nocy zmierzyć się z nią miała maska i serum. Delikatna cieniutką warstwę serum wtłaczałam dłońmi zgodnie z zasadami, aby szyję podciągać ku górze, oraz na twarz tak aby cudnie masować skórę w czasie wtłaczania. Na to na noc maska i go spania.

Po 2 miesiącach nakładania, oczywiście z rozumiem. Czyli z przerwami z racji wieku i tak niskiego jak na tą serię zauważyłam niesłychane rezultaty. Praktycznie niewidoczna zmarszczka na szyi. Co jest dla mnie absolutnie zachwytem, bo to działa! Skóra gładka jak jedwab, napięta, a linia żuchwy bardziej wyraźna.

Ja jestem stworzona do badania mocnych kosmetyków, ich rezultaty sprawiają, że wiem, że wiek nie będzie dla mnie zmorą. A z godnością, z małą pomocą będę liczyć każde kolejne przybywające lata. Zestaw wystarcza na bardzo długo. Tak jak mówiłam, musimy działać z rozsądkiem. Maska CLINIQUE SCULPTWEAR może być naszą bankietową wersją do stosowania okazyjnie. A serum CLINIQUE SCULPTWEAR kuracją miesięczną.


W ciągu dnia coś lżejszego, ale nadal działającego inteligentnie. To krem dzienny z filtrem SPF15 oraz olejek. Aby mocno wypielęgnować naszą skórę w ciągu dnia i chronić przed niszczącym promieniowaniem słonecznym to mój hit. CLINIQUE SMART na dzień w postaci kremu o ciężkiej, bogatej konsystencji, mocno regenerujące, działające na oznaki starzenia. Do tego kilka kropli do podkładu olejku CLINIQUE SMART, aby wyglądał naturalniej, lekko, oraz aby makijaż stanowił też formę pielęgnacji.Duet doskonały, a na twarzy mniej widocznych oznak biegnących lat. Przecież o to chodzi :)

2 komentarze:

 1. Maldzi9020:54

  czy dla 27l będzie ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZDECYDOWANIE TAK JAKO KURACJA MIESIĘCZNA! :) a później na stałe seria SMART i duet idealny :)

   Usuń

Instagram