Pages

ODROBINA UKOJENIA W UPALNE DNI


http://kadikbabik.pl/2016/06/odrobina-ukojenia-w-upalne-dni.html

Dziś chcę podziękować za piękną paczkę i opowiedzieć trochę o moim niezbędniku idealnym na tropiki! Czyli naszą aktualną pogodę za oknem. 


Jak doskonale się domyślam, każdy ma do zrobienia masę rzeczy i jakoś trzeba przetrwać te upały, gdzie po wyjściu z klimatyzowanego samochodu czy budynku w moment obejmuje, żeby nie napisać oblepia nas upał. Ja przetrwałam w zeszłym roku wyjazd do Warszawy i spotkanie z marką THE BODY SHOP w najgorętszy dzień roku w restauracji BELVEDER gdzie nie można było używać klimatyzacji ze względu na egzotyczną roślinność i chyba dzięki temu wyjazdowi nauczyłam się jakoś tolerować te upały. 
Ciężko w czasie upałów czuć się komfortowo. Moimi sprawdzonymi sposobami aby zapewnić sobie odrobinę komfortu, a co za tym idzie dobrego samopoczucia to jasne ubrania, zwiewne sukienki, koszule z naturalnych tkanin i minimalizm. 
 Jeśli chodzi o buty rezygnuję z pełnych butów typu balerinki i stawiam na sandały, klapki oczywiście płaskie. Nie ma nic bardziej niewygodnego niż wysokie buty w upał. Kosmetyki ratujące w upały to te świeże i orzeźwiające. Rezygnuję z ciężkich perfum na rzecz mgiełek. Idealnymi są VIRGIN MOJITO z THE BODY SHOP oraz jedyny zapach marki ORIGINS Ginger Essence Sensuous Skin Scent. Gąbeczki matujące wielorazowego użytku BLOTTERAZZI z BeautyBlender są  niezastąpione w takie dni jak te. Są doskonałe aby w czasie upałów dodać sobie odrobiny ukojenia. Można mieć je zawsze przy sobie w torebce i używać w każdej chwili.

Na koniec pamiętajcie o napojach! Ja na balkonie posadziłam miętę i od kilku dni pijemy Mojito bez alkoholu. Wystarczy do szklanki wlać Sprite (1/4), woda gazowana (3/4),   dużo liści mięty, plastry limonki, albo ogórka, łyżeczka cukru trzcinowego.

 Chciałam też podziękować za piękną paczkę marce CAMAIEU, dawno tak się nie śmiałam po otwarciu przesyłki :D Jak zawsze uśmiech gwarantowany :) Doceniam bardzo takie wesołe przesyłki, a to już kolejna z humorystycznym akcentem!!!


Uff jak gorąco... 
A buziaki i pozdrowienia ślę do Was, 
a zwłaszcza do Francji :)

22 komentarze:

Instagram