HALA MADRID!
| kadik babik

Pages

HALA MADRID!

Posted on 17 AUGUST 2014

http://kadikbabik.pl/2014/08/hala-madrid.html
KOSZULKA/PODSTADIONEMHALA MADRID!


Wiążąc się z kimś, na dobre wiążemy się z czyimiś pasjami. Bartek jest fanatykiem, bo zwyczajnym fanem to zdecydowanie za małe słowo. Nie omija meczy, krzyczy kiedy pada gol, a po wygranej 10 Lidze Mistrzów opijamy to szampanem i śpiewamy pod sklepem. Tak to nie jest zwyczajne zachowanie, ale on wraz ze swoim przyjacielem potrafią przez cały mecz siedzieć z telefonem w ręku i wymieniać wiadomości, a w powietrze lecą wszelakie epitety. 

Przywykłam i nawet pokochałam to całe zamieszanie, to takie niesamowite, kiedy patrzysz jak ktoś oddaje całe serce kibicowaniu i Realowi. Po części to się udziela.  Zatem, kiedy padła informacja, że Real pojawi się w Warszawie wiedziałam, że pierwszego dnia, kiedy pojawią się bilety na stronie to będą nasze. 

16 Sierpnia był dniem wyjątkowym. Mogłam na własne oczy zobaczyć potęgę i siłę Ronalda, do tego Xabiego Alonso, Benzeme i samego Carlo Ancelotti do tego przystojnego Ramosa. Niesamowite przeżycie. Cały nasz sektor był wypełniony największymi kibicami Realu w koszulkach z napisami Gracias Por La Decima. Bilety w kilku sektorach za bramką były przeznaczone tylko dla kibiców, którzy kupili je z informacji, która pojawiła się na stronie RealMadryt.pl. Uwierzcie mi byli tam sami najwięksi fani, przez cały mecz wszyscy stali, śpiewali piosenki ze specjalnych śpiewników i mimo takiego wyniku napędzali całe wydarzenie. Ani na chwilę nie usiedliśmy na swoich miejscach.

Wszyscy kibice wypełnili Warszawę, kilka godzin przed meczem. Satdion był prawie pełny. A w drodze powrotnej na każdej stacji benzynowej czy w Mc Donaldsie świeciły białe i różowe koszulki Realu Madryt. Nawet w środku nocy na wysokości Częstochowy stacja była pełna kibiców, a rejestracje wskazywały, że mają jeszcze daleką drogę przed sobą. To znak, że mecz przyciągnął kibiców z całej Polski i nie tylko :) 

Na mecz ubraliśmy się w koszulki Realu Madryt, ja miałam swoją różową, którą już znacie z INSTAGRAMU, do tego Bartek z przyjacielem szaliki Realu Madryd i białe koszulki. 

Moja koszulka to nie tylko odświętny element mojej szafy, poza meczami i kibicowaniem nosze ją na co dzień. Panie z Biedronki już ją dobrze znają, bo często chodzę tak ubrana na zakupy :) Niestety nie ma jej już na stronie www.podstadionem.pl ale obserwujcie bo na pewno się pojawią. Do tego różowe trampki i jeansy.7 komentarzy:

 1. Nika19:46

  Najpiękniejszy kibic Realu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ejjj fajnie w sumie ;) jakbymoj chlopak tak samo kibicowal to ogladalabym razem z nim :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy00:38

  Zazdroszcze takiego przezycia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. kudels10:15

  w czymkolwiek gdziekolwiek i tak zawsze ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takich kibiców powinno być jak najwięcej!

  OdpowiedzUsuń
 6. Unknown14:05

  Kadiczku, jestes przesliczna :)
  www.mrysiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Unknown02:09

  No i nie uwierzysz! Ja miałam tak samo z moim Jackiem - ponad 4 lata temu nie wiedziałam co to spalony, a teraz?! Z niecierpliwością czekamy na nowy mecz i tę atmosferę! :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram