WISHLIST for Christmas!
| kadik babik

Pages

WISHLIST for Christmas!

Photo By Kadik Babik
____________________________________ 05.12.2013 __________________________________

Post miał być już kilka dni temu, miał być ciutkę inny, jednak ja chyba na moje zamówienia internetowe się nie doczekam :( Tupię nogami i liczę, że jutro kurierzy z samego rana zapukają do moich drzwi i prezenty trafia do bliskich. Chyba dużo osób wpadło na pomysł zamawiania prezentów bo czekam na nie już od zeszłego tygodnia. A teraz to co ja bym chciała dostać, a może was zainspiruje do prezentów dla bliskich jakich jeszcze nie udało wam się kupić.
http://kadik-babik.blogspot.com/2013/12/wishlist-for-christmas.html
1.PAPUĆKI  2.SKARPETKI 3.BIELIZNA 4.ETUI 5.KOSMETYCZKA 6.PERFUMY 7.KUBEK 8.KOSMETYKIHo ho '1' to takie miłe wspomnienie bo właśnie takie kapcie dostałam od ukochanego 3>
 także prezent SPRAWDZONY a znajdziecie je w OYSHO i na ich stronie klik# :)
 '2' to też coś co uwielbiam. Skarpetki z OYSHO.One nigdy mi się nie nudzą, zwłaszcza dlatego, że systematycznie dodawane są na stronę nowe modele. Przy okazji robienia tego postu znalazłam kolejne jakie bym chciała :))) To genialne uczucie jak wyciągam stopki ze śniegowców, a tam kolorowe kropy czy też różne misie :D  tu wszystkie klik#

 '3'  i bielizna. Klasyczne modele przemawiają do mnie najbardziej, jednak od czasu do czasu jak każda kobieta lubię mieć w szafie schowanego coś co czasem poprawia mi humor. My tak mamy.

'4' to oczywiście pokrowce na telefon. To chyba nigdy się nie nudzi. Ja mam teraz nowy telefon także przygoda z pokrowcami dopiero sie zaczyna.

'5' ach to kosmetyczka! Pasująca do kapciów i to właśnie taką chciałabym znaleźć pod choinką. Najśliczniejsza ta królikowa.

 '6' pod tym numerkiem znalazły się perfumy. To chyba zawsze prezent idealny, jeśli się kogoś dobrze zna i wie co kto lubi to zdecydowanie najtrafniejszy prezent :)

'7' och KUBKI! tych nigdy dość, do tego kawiarka, taka wielka, na kilka kaw, no i oczywiście termo kubki żeby na spacerze było ciepło w ręce, żeby herbata w aucie także była ciepła. Uwielbiam :)

'8' ostatnie to kosmetyki Benefit jakie strasznie lubię, no i oczywiście The Body Shop :) tego nigdy dość!
37 komentarzy:

 1. Niika Blue19:51

  Uwielbiam motyw z panda ;)

  niikablog.blogspot.com OdpowiedzUsuń

 2. M.19:58

  Koci dzbanuszek jest uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. M.19:58

  Też bym chętnie coś z takiej listy sobie zażyczyła :P

  OdpowiedzUsuń
 4. same fajne rzeczy ;) uroczo

  OdpowiedzUsuń
 5. papucie mega słodkie!;D

  OdpowiedzUsuń
 6. swietna wishlista :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Unknown20:17

  Ale piękna czarna kawiarka.

  OdpowiedzUsuń

Instagram