INSTAGRAM
| kadik babik

Pages

INSTAGRAM

Photo By White Pony
__________________________________ 30.04.2013 _________________________________

Kolejny wpis z instagramowymi zdjęciami. Zbiera mi się to bardzo szybko, także Ci co już mnie śledzą na instagramie wszystkie zdjęcia powinni znać, Ci co z tego nie korzystają dziś zobaczą co tam dodawałam przez ostatni miesiąc :)

 NA INSTAGRAMIE: kadiczek
Za mną remont, jednak jeszcze kilka pomysłów czeka na realizację, w tym tygodniu odwiedzę kilka sklepów i jak tylko skończę to będę się wam chwalić :) Pierwsze zdjęcie to moja ispiracja, kolejne to już pudła jakie okleiłam, chce żeby było kolorowo i przytulnie :)Ja i mój potworek. To najkochańsze stworzenie. 
już nawet potrafi zapaść w bezruch jak robimy zdjęcia. Uwielbiam go :)A to już ja w pierwszej klasie podstawówki i pierwszej w liceum :)Moja kolekcja znaczków i jeszcze kilka listów z jakich muszę znaczki odkleić, większość listów z NY.


Z siostrą moją kochaną :))))) no i oczywiście z nowymi szminkami na ustach.
Moje nowe kosmetyki i oczywiście ukochane MACi :)Ulubiona pizza...


W czasie remontu znalazłam jakieś stare moje rysunki :)Miło dostawać  kwiatki :)Mój ukochany laptop i kawusia :)No i ja... Życzę miłego dnia !!!:)))

71 komentarzy:

  1. Anonimowy16:44

    uwielbiam takie posty:** A.

    OdpowiedzUsuń
  2. kudels16:45

    jestem na bieżąco :):* śliczne jesteście, nie ma to jak dobrze trzymać się z rodzeństwem :)) ulala i jaki porządek na półkach!

    OdpowiedzUsuń

Instagram