Pages

NIE ROZMAWIAM Z NIKIM PRZED PIERWSZĄ KAWĄ...


 Jeśli to zdanie idealnie pasuje do Ciebie to zapraszam do świata kawy.


 

Jakiś czas temu poznałam dwójkę uroczych osób, które cudownie opowiadały o kawie. Chwilę później w moje ręce trafiła ta książka. Wiele myśli czytanych w niej przekazali mi Ci ludzie opowiadając o swojej pracy. To było wspaniałe, że w jednym tygodniu przeniosłam się w świat kawy.
Książka, która ostatnio do mnie trafiła to coś idealnego, dla człowieka, który z zamkniętymi oczami robi kawę skoro świt, a pierwsze wypowiedziane słowa z rana to - kawa! 


Książka ''Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju na świecie'' Iki Graboń to świat ziarenek przeniesiony do druku. Przewodnik po Kawie. Jak to brzmi, co najmniej jak wakacyjny przewodnik po danym kraju. Tak samo jest w przypadku kawy. Wszystko od podstaw opowiedziane jak w najlepszym podręczniku.

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące  parzenia kawy, smaku, zapachu czy tego jak wybierać najlepszą. Tyle ciekawostek o których nigdy wcześniej nie pomyślałam daje nam obraz zupełnie inny niż wcześniej. Teraz ciekawiej smakuje każdy łyk.
Jaki jest mój sposób na nowe książki? Bardzo proste, jak wiecie pracuję w dziale beauty i zajmuje się kosmetykami i makijażem. Zatem z bliskimi umowa jest jasna, ja dbam o Waszą pielęgnacje, makijaże kiedy trzeba, idealny dobór kosmetyków, a bliscy w zamian za mój poświęcony czas przekazują mi książki. Dzięki temu stale mam co czytać i są to różne pozycje, ze względu na różne osobowości bliskich mi osób. To genialny pomysł aby i w Waszym domu zagościło więcej książek. Po prostu wymiana.  Znasz się na czymś doskonale? Wymień to na książki... A koniecznie podpowiedz, że może być ta o kawie, bo jest idealna :)

2 komentarze:

  1. Świetny post, super pomysł z wymianami. Kawę uwielbiam tym bardziej z miłą chęcią przeczytałam i obejrzałam sympatyczne fotki :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram