Pages

NAJNOWSZY ZAPACH OD DKNY NECTAR LOVE


DKNY przedstawia  najnowszy zapach. Idealny na jesienne urokliwe dni z zapachem ciepła w postaci Nectar Love.

Kuszący, odurzający, uzależniający.

Kocham jesień, to dla mnie idealna pora roku. Możliwe, że dużą rolę odgrywa tu nasza historia. To właśnie ten czas zapamiętam magicznie. Wiele lat temu początkiem września ten najważniejszy moment w moim życiu właśnie się rozpoczął. Świat zadrżał i od tego czasu jesień pachniała już inaczej, a ja już nie szłam przez życie w pojedynkę. Prawo wzajemnego przyciągania zadziałało i nadal pięknie trwa....

Ciepłe wieczory, spacery, miliony wypowiedzianych słów to właśnie nowy zapach DKNY  Nectar Love . Dla każdej z nas będzie to inna historia, ale zawsze piękna i nasza.Nectar Love to zapach pierwszych spotkań, to randka, spacer i milion tych chwil, które przywodzimy na myśl z początku relacji. Mieszanka kwiatowo owocowych akordów. Kompozycja emanuje zauroczeniem, a w sercu zapachu znajdziemy  ekstrakt naturalnego przyciągania. 

To połączenie sprawia, że zachwycamy się tym ciepłym zapachem, luksusem miodu i neroli. Wyczuwamy tutaj w nucie górnej żółtą frezję. Urzekająco przeplata się z soczysta świeżością mandarynki, grapefruita i nektarynki. Zapewniając kojące ciepło, a cedr łączy się z kremowo waniliowym piżmem. Następnie całe ciało otula nieodparta woń kwiatów - jaśminu, konwalii oraz wykwintnego kwiatu pomarańczy. Samej pikanterii dodaje ponętna mirabelka.

Przepiękny, ciepły i dla każdej z nas inny. Jednak jest coś co bardzo do niego przyciąga. Dzieki tej mieszance możemy zobaczyć całkiem inne oblicze DKNY, ciepłe, sensualne, bardzo dziewczęce i zmysłowe.Wygląd flakonu jest bardzo delikatny, ze złotym akcentem. Dodatkowo zwieńczony pszczołą na zakrętce. Minimalistyczny, nie przesadzony. W stylu poprzednich flakonów DKNY.  Zdecydowanie polecam powąchać i dać się porwać, albo powrócić wspomnieniami do właśnie tych Waszych pierwszych chwil, kiedy to wszystko zaczynało wirować, w brzuchu czuć było motyle i zapach miłości unosił się w powietrzu. Warto powąchać zapach NECTAR LOVE i wrócić myślami do tych momentów :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram