Pages

NAJNOWSZY PODKŁAD SISLEY Sisleÿa le Teint


My kobiety zawsze poszukujemy podkładowego ideału. Aby na naszej skórze był niewidoczny, efekt naturalny, a trwałość od samego rana do wieczora. Dziś przedstawię Wam rozwiązanie prosto od SISLEY.Sisleÿa Le Teint to wyjątkowy, kompletny podkład odmładzający. Zapewnia młodzieńczy wygląd zaraz po nałożeniu i utrzymuje się przez cały dzień. Po zastosowaniu: - cera jest pełna blasku (połączenie 2 minerałów i ultra czystych pigmentów), - skóra nabiera gładkości (unikalna baza wygładzająca), - nieskazitelny makijaż utrzymuje się przez 8 godzin (technologia Sisley Color Expert ). Formuła pielęgnacyjna podkładu łączy wiele składników aktywnych z ostatnich badań naukowych Sisleya. Jest to przede wszystkim ekstrakt z akacji perskiej, główny składnik Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge, odpowiedzialny za energię komórkową stanowiącą źródło blasku. Skóra staje się promienna, jej koloryt wyrównuje się, zarówno zaraz po nałożeniu, jak i dzień po dniu. Oznaki zmęczenia znikają. Po 4 tygodniach, skóra odzyskuje młodzieńczą gładkość i sprężystość: zmarszczki zacierają się, cera jest nawilżona, gęstsza, wypełniona od wewnątrz. Produkt beztłuszczowy, niekomedogenny. Odpowiedni do każdego typu skóry.


Co daje nam używanie podkładu SISLEYA Le Teint?

Młodzieńczy wygląd zaraz po nałożeniu oraz kondycja skóry coraz to lepsza dzień po dniu. Widzimy efekty jak sam podkład pielęgnuje naszą skórę. Spektakularny efekt przeciwstarzeniowy za pomocą podkładu? Zdecydowanie tak to Sisleya Le Teint!

Jak go najwygodniej aplikować?

Tu wszystko zależy tak na prawdę od Ciebie. Możesz używać każdej metody.  Moja ulubiona to zdecydowanie aplikacja odpowiedniej ilości podkładu na nadgarstek i z niego nanoszenie pędzlem na twarz. Zaczynam od newralgicznych punktów, czyli w moim przypadku to broda. Tej metody nauczyła mnie kiedyś wizażystka i sprawdza się doskonale. Bowiem od miejsca problematycznego zaczynając, mamy pewność, że właśnie tam znajdzie się najwięcej podkładu i zatuszuje wszelakie niedoskonałości najskuteczniej.


Jak poleca SISLEY nakładać podkład?

Nałóż fluid opuszkami palców, lekko wklepując, na twarz, szyję i w razie konieczności, dekolt. Rozprowadź okrężnymi ruchami, od środka twarzy do zewnętrznych konturów. Aby wygładzić rysy, zacznij od dołu twarzy i rozprowadzaj ku górze. Na koniec wyrównaj koloryt, delikatnie wklepując fluid w skórę całej twarzy i szyi. Podkład możesz również aplikować za pomocą pędzelka.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram