Pages

BOBBI BROWN I NAJLEPSZY NA ŚWIECIE EYE LINER


Z miłości do Bobbi Brown sięgam po kolejne cudowne kosmetyki. Tym razem klasyka w postaci Eye Linera.Laureat ogromnej ilości nagród i wyróżnień. Niesamowity Eye Liner marki Bobbi Brown Eye Make Up zachwyca i po pierwszym użyciu już wiesz, że nie użyjesz niczego innego do wykonania precyzyjnych kresek. Eyeliner zawiera dużo pigmentu, dzięki czemu jest po prostu kruczo czarny o konsystencji zbliżonej do żelu umożliwia precyzyjne malowanie wymarzonych kresek. Jego trwałość wzbudza podziw. A banalne użycie i precyzja z jaką możemy go prowadzić to niewątpliwie kolejny atut.

Utrzymuje się przez długi czas, wodoodporne kolory pozwalają na delikatne zaakcentowanie makijażu w zależności od gustu - od ściśle zdefiniowanej kreski po uwodzicielski efekt przydymionego oka. Oczywiście w moim przypadku częściej pada na klasyczne kreski. Idealny do używania Eye Linera Bobbi Brown jest pędzelek Ultra Fine Eye Liner Brush. Cienki, o miękkim plastycznym włosiu. Pięknie sunie po powiece i z dokładnością nadaje jej wyrazu.
Główne przesłanie marki Bobbi Brown w podejściu do podkładów to naturalny efekt. Skóra ma być idealna, świeża i bez efektu sztuczności. Podkład – Skin Foundation Cushion Compact SPF to zdecydowanie lekki, odbijający światło podkład w płynie, który zapewni natychmiastowy blask i perfekcyjne wykończenie makijażu w każdej sytuacji.

Sekret nowego podkładu tkwi w kapsułowej technologii oraz hermetycznym opakowaniu, które pomaga zachować świeżość i trwałość formuły. W jego składzie znajdują się pielęgnujące skórę składniki takie jak: ekstrakt z Albicji jedwabistej oraz kofeina. Wielozadaniowa formuła odmładza i dodaje skórze energii. Jednocześnie zabezpiecza ją przed utratą wilgoci oraz zanieczyszczeniami z zewnątrz. Wysoki filtr SPF 35 chroni przed promieniowaniem słonecznym.

Dostępny w wygodnym, podręcznym opakowaniu Skin Foundation Cushion Compact SPF 35 jest łatwy w użyciu, praktyczny i idealnie sprawdza się do wykonania pełnego makijażu jak i drobnych poprawek w ciągu dnia.

Bogata paleta kolorów z pewnością pozwoli na dobranie idealnego do każdego typu skóry. Mój odcień to light to medium

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram