Pages

KOLEKCJA VICTORII BECKHAM DLA ESTEE LAUDER


Wychowałam się nucąc piosenki SPICE GIRLS, mój pokój był pełen plakatów z których patrzyły na mnie Spicetki. Ile razy jako dziecko patrzyłam w lustro i widziałam Victorię, chyba tyle razy ile każda z nastolatek widziała w sobie jedną z nich. 
Świat na ich punkcie oszalał, po to aby po wielu latach wspólnego dorastania z nimi szukać podobnych ideałów. Najnowsza kolekcja Estee Lauder stworzona z Victorią Beckham po raz kolejny pokazała mi, że mimo mijających lat mamy ze Spicetkami wiele wspólnego. 
My kobiety szukamy nieustająco ideałów. Na przeciw oczekiwaniom wyszła kolaboracja Victorii Beckham i Estee Lauder. Kolekcja to w 100% kumulacja oczekiwań kobiet. Niezbędne kolory, bezbłędne tonacje, cudowne opakowania.Kolekcja Victorii Beckham to m.in. piękny rozświetlacz, opalizujące cienie do powiek, szminki, eyeliner oraz bronzer.  4 style, każdy inny, 4 najważniejsze miasta dla Victorii przeniesione w formie makijażu.

PARYŻ - oczywiście czarna kreska na oczu, mocno pokreślone usta w kolorze czerwonym
LONDYN - mocno podkreślone oko, usta w odcieniach nude
NOWY YORK - oko w kolorze niebieskim, usta w tonacji nude
LOS ANGELES - delikatność, zdecydowanie przewaga odcieni brązowych
Mój makijaż to look Paryski, czarna kreska na oku, mocno podkreślone usta. Kosmetyki z kolekcji Victorii Beckham zachwycają. Razem z Justyną zmieniłyśmy nieco odcień szminki, chciałam bardzo sprawdzić coś mocniejszego, ciemnego - idealnego na jesień. Kolekcja Victorii zachwyca, rozświetlacz, matowy bronzer oraz serum to moje 3 hity! Szminki w dwóch doskonałych kolorach także przyciągają.


Kolekcje znajdziecie w Salonach Estee Lauder,
koniecznie dajcie mi znać czy się podoba,

8 komentarzy:

  1. Kochana zazdroszczę! :) Wyglądasz pięknie!

    OdpowiedzUsuń

Instagram