Pages

KOLEKCJA BE YOU FUL OD BATH&BODY WORKS


Najpiękniej pachnącymi kosmetykami do pielęgnacji ciała są niepodważalnie BATH&BODY WORKS. To marka posiadająca w swoim asortymencie najciekawsze zapachy, bogate mieszanki, cudowne akordy. Misją marki jest innowacyjność, jakość i skuteczność. Sama firma wywodzi się z ameryki, stworzona została w 1990 roku w New Alabana w stanie Ohio. Ich inspiracją jest moda, natura i są całkowicie oddani zapachom! To czuć!

Kiedy szukacie czegoś naprawdę słodkiego polecam serię be YOU FUL. Absolutna słodycz!  Mgiełka zapachowa Be Joyful to wesoła mieszanka musującej mandarynki, złocistego mango i jaśminu. Tak szczerze to najbardziej przypomina zapach waty cukrowej. Moja buteleczka 88ml wystarcza na bardzo długo, a jedno psiknięcie w mieszkaniu wypełnia całe wnętrze. Stosuje ją nie tylko do ciała, ale także jako zapach do wnętrz. 

Żel pod prysznic pachnie obłędnie. Słodki aromat nosimy na sobie przez cały dzień, aż do kolejnej kąpieli. Zapach jest tak intensywny, że i tym razem wypełnia cały dom. Balsam do ciała jest mocno wypełniony zapachem. To poza doskonałym nawilżeniem także cudowna radosna mieszanka na naszej skórze. Moje wersje travel są doskonałe na wyjazdy. Małe pojemności mieszczące się w każdej nawet najmniejszej kosmetyczce. 
Kosmetyki BATH&BODY WORKS 
możemy podzielić na kolekcje:

SIGNATURE - ponad 25 ekskluzywnych zapachów, którym nie można się oprzeć, w bardzo atrakcyjnej cenie. Całkowite odprężenie na koniec dnia.

KOSMETYKI ANTYBAKTERYJNE - mydła antybakteryjne i żele odkażające do całkowitej ochrony przez zarazkami. Zapewniają odżywienie skóry i przepiękny zapach.

SLATKIN & CO. - zapachy do domu. Najwyższej jakości świeczki i odświeżacze zapachowe. Tworzone przez najlepsze perfumerie na świecie.

C.O. BIGELOW - ponadczasowe produkty i oryginalne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji. Eleganckie produkty kosmetyczne, nakierowane na szczególne problemy pielęgnacyjne.

AROMATERAPIA – produkty na bazie olejków eterycznych, kluczowych dla dobrego samopoczucia.

TRUE BLUE SPA - przystępna kolekcja produktów do odtworzenia klimatu SPA we własnym domu.

Na moje wish liście jest niekończąca się ilość kosmetyków tej marki, chciałabym powracać do Was z jak najczęstszymi publikacjami na ich temat :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram