Pages

YANKEE CANDLE, O KTÓRYCH MYŚLĘ
 Ja i świece YANKEE CANDLE to niekończąca się opowieść... Ciągle kupuję nowe i chce jakieś kolejne. Marka nie pomaga, bowiem nowe świece zapachowe pojawiają się kilka razy w roku w nowych kolekcjach. Dlatego ja jako prawdziwa świeco maniaczka przychodzę aby pokazać Wam moją listę zakupową świec na wiosnę/lato. Mam nadzieję, że choć kilka z nich pojawi się w mojej domowej witrynie i będę je mogłam systematycznie palić, a zapachy będą otulań nasz dom.
1. STRAWBERRY LEMON ICE
Duży słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu świeżo zebranych truskawek, zanurzonych w orzeźwiającej cytrynowej lemoniadzie. Mieszanka owocowa, słodka mieszają się tam truskawki, maliny z niewielkim dodatkiem cytryny i cukru.

2. SHEA BUTTER
Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. W tym przypadku miałam już mały wosk i zapach jest obłędny. Moc masła shea w tej lekkiej wersji. Bardzo delikatny, subtelny i zdecydowanie idealny na wiosnę.  Zapach idealny do sypialni.

Limitowana edycja. Zapach świeżej wypranej bawełny suszonej w wiosennym słońcu.

4. PINK GRAPEFRUIT
Odświeżający zapach soczystego, różowego grejpfruta. W tym przypadku także posiadałam mały wosk i mocno skusił aby duża świeca wylądowała na pokładzie. Zapach jest mocno odświeżający, soczysty. Nawet po kilku godzinach palenia zapach nadal jest tak samo intensywny. Idealnym odzwierciedleniem tego zapachu jest świeżo obierany grapefruit.5. FRESH CUT ROSES
Zapach, który budzi najmniej dyskusji w kwestii swego piękna. Różany bukiet ma szeroką wymowę! Jeśli wręczymy go osobie, którą kochamy – na pewno uda się przywołać na jej twarzy promienny uśmiech. A kiedy świeżo ścięte róże ofiarujemy w podzięce – obdarowana nimi przyjaciółka poczuje się należycie uhonorowana. Fresh Cut Roses – aromatyczny, w pełni naturalny wosk – skrywa w sobie nie tylko zapach specjalnie wyselekcjonowanych pąków. W tej pastelowej kompozycji znaleźć możemy wszystkie, pozytywne emocje – chwile szczęścia, momenty wybaczenia i sekundy wyróżnienia – które niosą za sobą podarowane róże.”

6. LAVENDER
Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. To Kumulacja lawendy w jednym słoju.

7. JELLY BEANS
To jeden z zapachów z limitowanej edycji wielkanocnej, dostępny w Polsce praktycznie tylko w formie dużej świecy. Ten soczysty aromat jest odwzorowaniem kultowych żelków Jelly Beans, które chyba większość z nas jadła. Te kolorowe fasolki to połączenie słodyczy i kwaskowości. I taki właśnie jest ten zapach. Słodko - kwaśny.

Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu kwiatu dojrzałej piwonii.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram