Pages

ALL I REALLY WANT FOR CHRISTMAS


http://kadikbabik.pl/2015/12/all-i-really-want-for-christmas.html

U mnie zawsze z grudniem przychodzi zaduma, podsumowanie i krótki rachunek sumienia. Wyciągam na papier wszystkie sukcesy i niepowodzenia i choć tych drugich jest niewiele to i tak jakoś w głowie dominują. Chciałoby się cofnąć czas, coś w tym roku naprawić. Nad czymś bardziej popracować, a przecież zostało nam tylko  d z i e s i ę ć  dni starego roku i czasu nie uda się cofnąć. Choinka ubrana, sprawia, że dociera do mnie jak ten czas leci i w pierwszej chwili po ubraniu płakałam jak dziecko, na myśl o tym, że chce za rok spotkać się przy choince w tym samym bliskim składzie. Lata uciekają i zamiast na podium stawiać życiowe sukcesy zaczęłam ponad wszystko stawiać bliskich.

To nie chodzi o to, że kiedyś tak nie było, ale z wiekiem relacje budują się na nowo. Jakby rozkwita kontakt z mamą, tatą czy siostrą. Już nie ma jak kiedyś nieporozumień tylko spotkanie przy kawie i ogrom uśmiechu. Wiem, że jestem uzależniona od pracy. Nie umiem nie pracować nad czymś. Ciągle coś planuję, realizuję i osiągam jakieś małe osobiste sukcesy. Jednak w czasie świąt czas u mnie zwalnia. W głowie z myśli, że jestem multizadaniowa staję się RODZINNA NA WYŁĄCZNOŚĆ i na tym koniec. 
Oszalałam na punkcie moich dwóch nowych kosmetyków. Marzyłam od dawna o produktach marki Too Faced. Kupiłam swój pierwszy i jest nim bronzer. Nie chcę zdradzać wszystkiego, bowiem wrócę z dużym wpisem na ten temat. Różowa paletka to już mój HIT grudniowy, codziennie po nią sięgam i wykonuje nią delikatne dzienne makijaże. Jest doskonała i muszę kupić drugą, bo wiem, że ta szybko sięgnie denka. Paletą Wishes Come True jest doskonała! Kolory świetnie do siebie dobrane i to urocze opakowanie! Szukajcie jej w SEPHORZE, jest bardzo tania i fajna jako prezent pod choinkę dla bliskiej osoby.

A Was proszę o więcej uśmiechu :)
To przecież nic nie kosztuje, a czasem znaczy tak wiele!


6 komentarzy:

 1. Skąd sweterek?

  OdpowiedzUsuń
 2. MaGic Lovv20:18

  Piękny sweterek OdpowiedzUsuń

 3. Aurora21:49

  Piękna choinka, piękna Ty :*

  OdpowiedzUsuń
 4. sasanja23:40

  Suuuuuper sweterek! :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Nataliiet00:56

  Uwielbiam wszystkie świąteczne posty. Super klimat zdjęć!
  Zapraszam też do mnie :*
  http://nataliiet.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Instagram