Pages

Prezenty na WALENTYNKI


http://kadikbabik.pl/2015/02/prezenty-na-walentynki.html


Dzień dobry Poniedziałku. Jak miło Cię zobaczyć za oknem. Ja właśnie ruszam z Walentynkowymi wpisami, a może walentynkowymi pomysłami. Wiem, że zdania są podzielone na temat prezentów z tej okazji i mamy tych celebrujących oraz totalnie ignorujących owe święto. Ja świętuje po troszku, staram się zawsze coś przygotować, czymś zaskoczyć, choć wiem, że my sami jesteśmy dla siebie najlepszym prezentem. Dziś ugryzę temat od tej ZDJĘCIOWEJ strony. Mojej sprawdzonej strony...
Po pierwsze dla LENIWYCH to jedynie wywołanie najlepszych wspólnych zdjęć, które macie i zostawienie na poduszce, albo obok talerza ze śniadaniem. 

CZAS PRODUKCJI  15 MINUT

Kilka razy pisaliście, że NIE MACIE TAKIEGO APARATU ABY ROBIĆ TEGO TYPU ZDJĘCIA. Tu rozwiązanie jak wywołujemy takie zdjęcia. Zapewne mylicie je z tymi z Instaxa Mini. Gdzie koszty są dużo większe, bo klisza 20 zdjęć kosztuje w granicach 60zł. Do tego koszty zakupu aparatu.
Po pierwsze aby wywołać zdjęcia wystarczy, że macie na swoich komputerach zdjęcia zrobione cyfrakiem albo tak jak ja ładowałam zdjęcia zrobione telefonem bezpośrednio z instagrama.
Wchodzimy na stronę FOTOMATON.PL  wybieramy rodzaj zdjęć, który nas interesuje. Ja uwielbiam kwadraty i klikamy w opcje i przenosimy się do panelu gdzie ładujemy wybrane zdjęcia. Następnie potwierdzamy, robimy przelew i czekamy na przesyłkę ze zdjęciami.
Moim ulubionym sposobem na prezent jest książka, którą zrobiłam na Mikołaja w 2013 roku. Wybrałam nasze najlepsze zdjęcia, otoczone wspomnieniami. Wszystko wykleiłam na osobnej stronie i podpisałam. Radość OGROMNA, do dziś co jakiś czas zaglądamy do niej i wspominamy. Odsyłam Was do całego wpisu KLIK#
Ostatni pomysł to już kwadraty wywołane i wklejone do wielkiej ramki z IKEI. Niezwykle proste ale jak miłe :) Dla mnie prezenty opatrzone zdjęciami są najlepsze.
A jakie są Wasze ulubione prezenty?32 komentarze:

 1. lubasiatko10:04

  Ja mojemu narzeczonemu podarowałam kiedyś album ze zdjęciami ;) Teraz gdzie tylko coś ważnego się wydarzy uzupełniamy go ;) Swietna sprawa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wspaniale, my staramy się systematycznie wywoływać kolejne zdjęcia :) to takie miłe!!!

   Usuń
 • Zdjęcia to najwspanialsza pamiątka! Sama niedawno na rocznicę wywołałam nasze wspólne zdjęcia z całego roku, a kiedyś jak ich przybędzie zrobimy z nich album naszych wspólnych chwil. Myślę, że jest to również idealny pomysł na prezent walentynkowy. Choć prezentami możemy się obsypywać przez cały rok, a nie tylko w walentynki, to miło jest zobaczyć u drugiej osoby radość w oczach spowodowaną nawet małym drobiazgiem, bo przecież najważniejsze to być przy sobie i tak naprawdę nic więcej do szczęścia niepotrzebne.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No pewnie!!!!!!! ale ja musze sie zebrać i ogarnąć żeby w końcu zrobić taki album ze zdjęciami, ale przecież czasu zawsze za mało :((((

   Usuń
 • nika8819:51

  Świetna sprawa :) Ja zazwyczaj wywołuję zdjęcia na allegro, pobiega się na dysk jakiś program i ładuje zdjęcia do wywołania :)
  O tej stronce Fotomaton słyszałam, ale jeszcze nie korzystałam, może kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń
 • Aurora21:17

  Ja już wymysliłam dla Pana B. prezencik, ale... ten pomysł też wykrozystam na jakąś okazję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aaaaaaaaaaaa mów co tam wymyśliłaś :p

   Usuń
 • Unknown01:11

  Album ze zdjęciami to świetna sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 • fajny pomysł :) Te Wasze zdjęcia są cudowne :))

  OdpowiedzUsuń
 • Unknown17:33

  Bardzo spodobała mi się książka :) pomysł genialny :)

  OdpowiedzUsuń
 • woooow

  OdpowiedzUsuń
 • Keeeejt13:33

  ostatnio na trzecią rocznicę zamówiłam chłopakowi kalendarz z naszymi zdjęciami :) też był mega szczęśliwy jak go zobaczył :)

  OdpowiedzUsuń
 • Dodaj komentarz

  Instagram