Pages

KREM CLINIQUE MOISTURE SURGE 72-HOURNiezliczona ilość zużytych słoiczków jeśli chodzi o klasyk marki Clinique. Jak będzie z nową udoskonaloną wersją?
J Jestem przekonana, że każdy chociaż raz słyszał o klasyku jeśli chodzi o temat nawilżania. Tym klasykiem jest bezapelacyjnie krem Clinique Moisture Surge. Żelowa formuła, idealna pod makijaż. Doskonale nawilżająca. W bardzo przystępnej cenie i super pojemności. Nowsza wersja nieco się zmieniła. Krem wygładza drobne linie powstałe w wyniku przesuszenia, minimalizując zarazem łuszczenie się i napięcie skóry będące następstwem odwodnienia. Autorska technologia Auto-Replenishing Technology błyskawicznie zwiększa nawilżanie skóry, a w wyniku regularnego stosowania naturalna bariera ochronna wzmacnia się i cera zyskuje nieustająco świeży, jędrny wygląd i zdrowy blask. Najnowsza wersja to zdecydowanie natychmiastowy zastrzyk nawilżenia Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator korzysta ze zbawiennych mocy kwasu hialuronowego, który zwiększa poziom nawilżenia skóry o 152%, podczas gdy substancje zwilżające wnikają w głębsze warstwy naskórka.
Wielozadaniowa formuła może być stosowana na różne sposoby.Sprawdza się idealnie na lub pod makijaż. Czyli bez obaw możemy go nałożyć na makijaż, kiedy czujemy, że nasza skóra jest napięta i traci wilgoć w ciągu dnia. Zwłaszcza w czasie upałów, czy w klimatyzowanym pomieszczeniu. Jako optymalizator nawilżania (aplikowany opuszkami palców na stosowany codziennie produkt nawilżający). Jako 5-minutowa maseczka na twarz, czyli aplikujemy rano albo wieczorem sporą ilość na wcześniej oczyszczoną skórę i zostawiamy na 5 minut. Albo terapia regenerująca dla przesuszonej skóry (np. na łokciach czy kolanach ) i do nawilżenia końcówek włosów, tak aby się nie puszyły. Prawda, że to wielozadaniowy ideał?
Za zatrzymanie wilgoci w skórze odpowiada kompleks zatrzymujący wilgoć Moisture-Holding Super Matrix oraz kwas hialuronowy tworzą wspólnie powłokę, która zatrzymuje w skórze wodę, pokrywając jej powierzchnię drobną siateczką. Kolejne ważne działanie to reaktywacja wewnętrznego źródła nawilżania skóry. Aktywowana woda aloesowa oraz kofeina pomagają skórze stworzyć swoje własne źródło nawilżania, dzięki któremu może uzupełniać zasoby wody, aby każda warstwa naskórka została nasycona zrównoważoną ilością wilgoci.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram