Pages

CAŁUJ MNIE CZĘŚCIEJ BO NIE WIEM JAK BĘDZIE.Kochani jest mnie tu niewiele, bo to ''prawdziwe'' życie zaczęło wymagać ode mnie więcej. Wiecie obiady, sprzątanie, wieczna kawa i czytanie książek...
I jakbym zatraciła się realnym świecie . A tego wirtualnego coraz mniej mi brakuje. Choć kocham to miejsce tak częściej żyje po prostu inaczej niż kiedyś. Trochę miałam dziwnych chwil w tym roku na swoim koncie, czekając na wyniki badań w kwietniu, miałam czas na przewartościowanie życia i bycia częściej tam gdzie mnie potrzeba. Jestem zdrowa, młoda, mam dach nad głową, a to najważniejsze i mam zamiar każdą chwilę wyciskać jak cytrynę. Nie pozwalać na smutki i czarne chmury nad głową.

Ale dlaczego w tym temacie pisze?

Bo widzę Was, Wasze wiadomości, nie daj Boże jak nie podpiszę co mam na sobie na instastory to dobijacie się do mnie i rozkładacie mnie na czynniki pierwsze, a to miłe. Bo nadal jesteście pomimo, że ja tak sporadycznie tu zaglądam. Pamiętacie moje ukochane dyniowe zupy i piszecie o przepisy, pomimo, że czas leci. Jest mi bardzo miło, że nie znikacie, tylko razem biegną nam lata :)


TOREBKA Michael Kors, kurtka Goodlokin,  SZAL Reserved, CZAPKA H&M

Nadal kocham to miejsce i kawał mojego serca BIJE WŁAŚNIE TU i nakazuje mi pisać do Was o tym co szczególnie kocham. Dlatego jak już pisze to o czymś dla mnie szczególnym. Dziś jest o Was, dla Was. 

Dzięki, że jesteście :)

12 komentarzy:

 1. Wszystko w zgodzie ze sobą jest czas na życie i na nas ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba tylko wtedy jak to wszystko jest prosto z serca to jest prawdziwe :)))

   Usuń
 • Hm... też mniej mnie na moim blogu, ale tacy czytelnicy choć w namiastce to cudowna sprawa. Tęsknię trochę za tamtym, ale życie... no bywa i tak :) A Tobie będę wdzięczna za sporo treści, ale za "zaszczepienie" we mnie miłości do YC szczególnie. Zdjęcia & kolory - cudo OdpowiedzUsuń

  Odpowiedzi
  1. Jak mi miło :**** o jacieee!!!! To Ty taki maniak świeczkowy przeze mnie :D miło max :*

   Usuń

Instagram