PRAWO PRZYCIĄGANIA - JESTEŚ ŻYWYM MAGNESEM.


Przychodzimy na świat bez instrukcji obsługi. I o ile jadąc autem na trasie znajdziesz niezliczoną ilość znaków tak w życiu brak jakichkolwiek drogowskazów. 


Jesteśmy zdani tylko na siebie. Całe nasze życie polega na próbach, jak zrobić coś w ten właściwy sposób. Bo przecież na próżno szukać w szkole lekcji życia. Nikt nie nauczy nas stosunków międzyludzkich. A już od piaskownicy kształtujemy nasze relacje z innymi.

Wiele aspektów naszych zachowań wynosimy z domu, to prawda. Jednak to nie reguła, są przypadki zaprzeczenia i chęci osiągnięcia zupełnie innego statusu niż ten prowadzony przez rodzinę. Jednak od najmłodszych lat to w jakiej rodzinie się wychowujemy kształtuje nas samych. Akurat wiem, że mamy szczęście, żyjemy w samym sercu europy, mamy nieograniczone możliwości, a jednak żyjemy w bogatym świecie biednych ludzi. Ubogich w zdrowe stosunki z innymi. 
Jak ważne są relacje z innymi ludźmi?

Przeczytałam wczoraj w jednej z książek na temat psychologii, że aż 85% sukcesu możemy zawdzięczać swoim relacjom z innymi ludźmi. Co przez to można rozumieć? Jakość Twoich relacji z innymi jest wyznacznikiem tego jak sobie radzisz w życiu jako człowiek. Jeżeli jakość Twoich relacji jest dobra, cała reszta Twojego życia też tak będzie się kształtować. Bo jak wiadomo relacje z innymi wpływają na zdrowie, naszą energię, stan ducha. Jeśli związki są dobre odczuwamy komfort psychiczny, a to fundament naszego życia. Dobre relacje z innymi to takie w których możesz być naturalny, nikogo nie musisz udawać, żyć na pokaz z kredytem na gardle, za coś na co po prostu nas nie stać. Zdrowe relacje to takie, w których pomimo tego, że czasem nie jest idealnie – czujesz się komfortowo i dobrze. Zasady kształtowania się relacji międzyludzkich są uniwersalne i mają zastosowania w budowaniu szerszych relacji: w związkach, przyjaźni, jak również relacjach biznesowych.

Łatwo odczytać jak kształtują się Twoje relacje z innymi.

Tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Twój świat zewnętrzny jest zwierciadłem tego co dzieje się w Twoim świecie wewnętrznym, jedno jest wynikiem drugiego. A związki z innymi ludźmi są lustrzanym odzwierciedleniem jakości Twojej osobowości. Sam możesz określić jak zdrowa jest Twoja osobowość obserwując Twoje związki z innymi.


Prawo przyciągania - jesteś żywym magnesem

To jedno z najważniejszych praw ludzkiej egzystencji. Będziesz zawsze przyciągał pozytywnych lub negatywnych ludzi zgodnych z dominującymi Ciebie myślami. Przyciągasz do swojego życia to o czym nieustannie myślisz, dlatego myśl o ludziach pozytywnych. Zapomnij o tych pogrążonych w wiecznej zazdrości, manipulujących, zadręczających się, stojących w miejscu. Zdecydowanie uciekaj od takich, nie dyskutuj z takimi ludźmi, a w domowym zaciszu o nich nie myśl. To strata czasu, a tego typu przypadki już zawsze pozostaną na takiej pozycji. Zaakceptuj innych takimi jacy są.

To bardzo trudne, jednak gdy opanujemy akceptacje innych pomimo ich wad. A uwierzcie mi każdy je ma. Stajemy przed nieograniczonymi możliwościami. Nasza wyrozumiałość i akceptacja daje nam tylko satysfakcje. Zaczynamy widzieć inne płaszczyzny tej osoby. Najprościej mówiąc otwieraj się na innych zamiast zamykać. Akceptacja innych i zaprzestanie ich oceniania otwiera ludzi na siebie i umożliwia tworzenie relacji.

Bez dobrych relacji z innymi ludźmi, nie jesteśmy w stanie zbudować niczego cennego. To relacje są fundamentem, rodziny, przyjaźni i najlepszych biznesów. Możesz wszystko dopiero wtedy gdy nauczysz się współżyć z innymi.

Jaka jest zatem jakość Twoich relacji z innymi?KOSZULA /  ZAFUL
TOREBKA /  DRESS LILY
SPODNIE / ZARA
BUTY / CZAS NA BUTY

6 komentarzy:

 1. Dorota K02:47

  Bardzo mądry tekst, a stylizacja i torebka są śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie napisany tekst, masz rację że to my przyciągamy określonych ludzi, ale gdy ktoś jest negatywnie nastawiony ciężko mu przetłumaczyć że powinien myśleć pozytywnie...

  Co do stylizacji, świetna koszula i torebka
  Uwielbiam hafty

  OdpowiedzUsuń
 3. masz bardzo ciekawą urodę :) bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowe relacje są tak ważne w naszym zyciu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Katsuumi19:17

  Zjawiskowe okulary OdpowiedzUsuń

 6. Southgirl19:50

  Bardzo madry i przydatny tekst - daje do myslenia :)

  OdpowiedzUsuń