Pages

JO MALONE LONDON LIME BASIL & MANDARIN

Kiedy pierwsze informacje powoli do mnie docierały, że marka Jo Malone London będzie dostępna w Polsce nie wierzyłam.Powiedziałam, że dopiero w momencie kiedy będę mieć ukochany flakon i świece w dłoni uwierzę! I stało się Jo Malone London jest już częścią mojej toaletki. Gości i zajmuje zaszczytne miejsce. Obiecuję, że artykułów na temat  Jo Malone London będzie tu pełno. Bo o takich kompozycjach i niesamowitych wrażeniach trzeba mówić głośno.
Zauroczyłam się nim. To co najdziwniejsze wcale nie od pierwszego spotkania. Spośród wszystkich zapachów wybrałam zupełnie inne jako ideały, jednak tamte było bardzo moje, słodkie, kwiatowe, ciężkie. A ten? Ten stał się czymś nadzwyczaj idealnym na dni w biegu przez tą swoją lekkość. Nie męczy bo otula mnie cytrusowo-aromatyczna mieszanka. Wzbudza zachwyt i ciekawość bo jest inny, taki niesamowity. Ma głębie nad którą możemy się rozpływać.

Uwierzcie mi zaczynam spełniać swoje kolejne marzenie - piszę tu dla Was na temat Jo Malone London. To niesamowite uczucie, bo zapachy są dla mnie bardzo ważne. Wyrażają nas samych, mówią o nas bardzo dużo, to nasze emocje, kawałek intymnego świata.
Lime Basil & Mandarine został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka i bergamotka; nutami serca są bazylia, bez, irys i tymianek; nutami bazy są paczula i wetyweria. Zapach jest bardzo trwały. To co w nim uwielbiam, po pewnym czasie ja osobiście przestaje go czuć, jednak wszyscy w koło pytają, a to oznacza, że jednak nie ulatnia się tak szybko. KTÓRE ZAPACHY POLECAM Z JO MALONE?

Powyżej kilka jeszcze innych zapachów, które wzbudziły moją ogromną ciekawość. Zwłaszcza jeżyny ukryte w szklanym flakonie, to przywołanie dziecięcych lat. Mirra i Tonka to słodycz i ciężkość na zimowe dni. Kwiatowe mieszanki w postaci róży i piwonii to ideały na wiosnę. Chce więcej i więcej.... Jo Malone London nie pozwala zatrzymać się na jednym zapachu, on kusi i woła o kolejne przez tą ciekawość, tajemniczość, którą się otacza.

2 komentarze:

  1. Dorota02:32

    Kuszą mnie te zapachy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. UNCARO11:54

    Piękne minimalistyczne flakony i opakowania ! ♥ dużo słyszałam o tym, że można bez obaw łączyć np dwa zapachy ze sobą, co w efekcie powoduje powstanie nowego zapachu który jest taki nasz i tylko nasz ♥

    OdpowiedzUsuń

Instagram