Pages

ESTEELAUDER.PL NOWE MIEJSCE W SIECI


http://kadikbabik.pl/2015/06/esteelauderpl-nowe-miejsce-w-sieci.html

Mam dla Was same dobre wiadomości. Jak każda kobieta mam swoje niezawodne kosmetyki, ulubione miejsca w sieci i ideały kobiecości. Dziś będzie o nich ponieważ z dumą chciałabym przedstawić Wam nową stronę internetową, która skupia to wszystko w jednym miejscu - pod jednym adresem.

Miło zaskoczył mnie wczoraj kurier, który przyniósł mi słodką niespodziankę razem z nową szminką Pure Color Envy Shine z wygrawerowanym imieniem oraz zaproszeniem do odwiedzenia odświeżonej strony sklepu. Fanki Estée Lauder już z pewnością znają ten adres, jednak czy widziałyście już jego nową odsłonę? Zabierałam Was już za pomocą bloga na otwarcie Salonu Estée Lauder w Katowicach, byliście także ze mną na pierwszych urodzinach salonu. Przedstawiałam Wam niejednokrotnie moje ulubione kosmetyki do makijażu, zapachy czy produkty pielęgnacyjne marki Estée Lauder. Tym razem chce zaprosić Was na otwarcie strony w nowej odsłonie. Wierzę w to, że polubicie to miejsce i będziecie tam częstymi gośćmi.Przedstawiam Wam www.esteelauder.pl nową internetową wizytówkę marki Estée Lauder. Najistotniejsze było połączenie możliwości sprzedaży  produktów z inspirującą treścią, recenzjami produktów, oraz stylowymi radami i świetnymi cytatami - które motywują i poruszają. Strona stworzona na podstawie trzech filarów marki - luksusie, innowacji i najwyższej jakości obsłudze klienta –ma teraz za zadanie docierać do Was, sugerować się Waszymi ocenami i recenzjami bowiem są one bardzo cenne, a każda z Was po wejściu na stronę  może ocenić wybrany produkt i wystawić mu swoja opinię. To wy waszymi recenzjami tworzycie to miejsce.


 "esteelauder.com nie jest zwykłą stroną internetową. 
To prawdziwa cyfrowa wizytówka naszej marki, która 
wykorzystując potęgę technologii, kreatywności 
i ekskluzywności, dociera do kobiet i inspiruje je do całkiem 
nowego spojrzenia na własną urodę i Estée Lauder," 

- wyjaśnia Jane Hertzmark Hudis, Global Brand President w Estée Lauder.Za sprawą zdjęć umieszczanych na profilach  facebook i instagram marki Estee Laude cały czas jestem z nimi w swego rodzaju interakcji. Zaglądam, przenoszę się w ich świat, poznaje coraz więcej nowinek kosmetycznych, czytam recenzje i mam pewność, że wybór kolejnych kosmetyków - to dobry wybór. Dzięki ich stronie mamy dostęp do pełnego katalogu produktów,  możemy je kupić za jednym kliknięciem myszki nie ruszając się z domu. To wspaniałe miejsce, mam nadzieję, że polubicie je tak jak ja. 

W zakładce The Estee Edit znajdziecie wszystko co niezbędne w dziedzinie makijażu i urody. Inspirujące historie przedstawiające osobistości ze świata mediów, autorskie teksty, porady, tricki makijażowe opatrzone dokładnymi zdjęciami krok po kroku, tematy lifestylowe oraz nowoczesne wizje urody. Swój pierwszy krok możecie postawić na stronie przenosząc się do artykułu na temat zapachów, wiecie jak uwielbiam o nich pisać i każda taka historia motywuje mnie do powstawania tu kolejnej recenzji:


http://www.esteelauder.pl/estee-edit-article-scent-legacy-annie-buzantian
...


Każda czytelniczka Kadik Babik otrzyma 15% rabatu na zakupy
wystarczy w formularzu zamówienia wpisać hasło:
 kadikbabik 


KOD AKTYWNY JEST do 30 czerwca


Ja najbardziej polecam podkład Double Wear wiecie jak jestem nim zachwycona. Pomadki Pure Color Envy oraz cudowne zapachy Estée Lauder w postaci Modern Muse, Sensuous czy serii Aerin, która jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym i salonach flagowych. Polecam także niezastąpione produkty w pielęgnacji z serii  Clear Difference,  które pomogły mi w walce z niedoskonałościami i pozwoliły cieszyć się czystą skórą.

2 komentarze:

  1. Katsuumi11:29

    Dla kosmetykomaniaczek miejsce idealne ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Minimalna20:06

    Będzie można się pogapić bez pana ochroniarza łażącego za nami krok w krok :D

    OdpowiedzUsuń

Instagram