LETNIE YANKEE CANDLE
| kadik babik

Pages

LETNIE YANKEE CANDLE

Posted on  18 APRIL 2014

http://kadikbabik.pl/2014/04/wiosenne-yankee-candle.html
 YANKEE CANDLE zamówione TUTAJ


 YANKEE CANDLE uzależnia. 
Mówię od razu.

Jak już człowiek ma z tym styczność, to nie da się przestać zapalać świec, albo topić wosków. W naszym domu zapalamy świece codziennie, każdego dnia po wejściu do domu wypakowujemy zakupy i zapalamy świece. To już taki rytuał.

Przez ostatni czas paliłam świece o zapachu białej czekolady, teraz czas na niesamowicie świeże jabłko. Do zamówienia dostałam długie zapałki. Bardzo ułatwiają mi życie, ponieważ jestem już na końcu wielkanocnej świecy i ciężko tam sięgnąć zwykłą zapałką. Także znów pojawia się wielka radość z małych rzeczy.

Świeca YANKEE CANDLE Sweet Apple jest niesamowicie świeża, to typowy zapach takich słodkich, twardych jabłek. Zamówiłam z ciekawości ponieważ moje wszystkie świece i woski to typowe słodkie ulepki o zapachu czekolady, ciastek, pianek czy karmelu. Ten to nasza nowość i strzał w dziesiątkę.  Ciężko cały czas palić słodkie świece. Miło urozmaicić czas czymś świeżym. Z tego co widziałam u Sylluni klik# pięknie pachnie jeszcze jeden zapach z nowości letnich z Yankee Candle, ten BLACK PLUM BLOSSOM.  Także bardzo polecam słodkie jabłko i czereśniowe kwiaty.


ILLUMA-LID to taka nakładka na świecę, która nie dość, że ma dodawać uroku to jeszcze pomaga w spalaniu. Świeca dzięki nakładce nie kopci. A niestety można zauważyć bez tego takie chmurki czarnego dymu unoszące się do góry. Szukałam długo tych nakładek, w Stanach jest tego ogrom. U nas bardzo ciężko o te specjalne edycje. Bardzo dużo tego można znaleźć na e-bayu (klik tutaj) niestety cenowo nie opłaca się tego zamawiać :( Lepiej zamówić z Polskiej strony. Mój zamówiłam TUTAJ.

 

Wesołych Świąt PO RAZ PIERWSZY :*31 komentarzy:

 1. Domischh22:49

  Kadik Twoje zdjęcia zawsze wyglądają wspaniale! Jak ty to robisz? :D :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaaaaaaaaaaa weź mi tu tak nie słodz bo u Ciebie to dopiero pięknie :*****

   Usuń

Instagram