Odliczamy dni do WIELKANOCY

Posted on 20 MARCH 2015

http://kadikbabik.pl/2015/03/odliczamy-dni-do-wielkanocy.html
DODATKI WIELKANOCNE/HOME&YOU

Już pewnie wiecie, że uwielbiam dbać o wygląd naszych 4 kątów. Wszystko musi być idealnie. Wszędzie musi być czysto, a do tego najbardziej lubię wypełniać dom detalami. Te wszystkie akcenty wraz ze zbliżającymi się różnymi świętami budują niesamowity klimat. Żyjemy w czasach, kiedy praca jest na piedestale wszystkiego i święta stają się coraz mniej rodzinne, a co najgorsze coraz mnie kultywowane. Wychodzę temu na przeciw i celebruję każde święta. Zarażam tych najbliższych i cieszę się z każdej chwili spędzonej z rodziną. Zatem niech Wielkanoc nadchodzi. Jestem przygotowana na gości i pełny dom!
Wybrałam ze strony HOME&YOU te najbardziej urocze dodatki, te pochodzą z serii Happy ChickBiałe świeczniki skradły moje serducho!Ta seria jest najpiękniejsza ze wszystkich nowości, które pojawiły się w tym roku na Wielkanoc, spodziewajcie się tych elementów na zdjęciach w mojej kuchni. Jak tylko będę od razu kupię wszystkie!
Tą serią bardzo chciałam Wam przypomnieć, ze względu na to, że mam ją już od zeszłego roku i jak planowałam, że będzie tylko zdobić nasz stół na Wielkanoc, tak przez cały rok nie miałam sumienia jej schować. Królikowa zastawa zdobiła nasz dom przez calutki rok i bardzo ją polecam! Znajdziecie ją w  kategorii Green Garden
 

Odsyłam po dodatki do domu i przypominam, że do przerwy Wielkanocnej zostało tylko 15 DNI!

7 komentarzy:

 1. Gdy przyjadę do domu na pewno na półce będzie już przygotowany kącik wielkanocny, który co roku jest piękny i zawiera wiele słodkości ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. xkeylimex16:06

  Te zielone, "trawiaste" świece mi się spodobały... Muszę sobie kupić jakieś wiosenne dekoracje, bo na razie mam jedynie obrus w kolorowe kropki i hiacynta na oknie. Trzeba bardziej zadbać o wiosenną atmosferę w moim mieszkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. exality17:03

  same cudowności OdpowiedzUsuń

 4. Anonimowy19:09

  piękne są te dodatki, uwielbiam takie rzeczy :)


  yves

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zawsze wszystko zachwyca!

  OdpowiedzUsuń
 6. Claudia D19:37

  Uwielbiam Home & You
  www.justcleo.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna kolekcja!

  OdpowiedzUsuń