The Book Thief.

Posted on 16 DECEMBER 2014

http://kadikbabik.pl/2014/12/the-book-thief.html
SWETER/TUTAJ KURTK,TOREBKA/CHOIES CZAPKA,SZAL/SZALEO

Zdecydowanie zmęczenie zaczyna opanowywać całe moje życie. Mam ochotę zasnąć i obudzić się w święta, tak aby w końcu odpocząć i chociaż w jeden dzień nie wychodzić z domu i krzątać się w piżamie przez cały dzień.  Święta czekam na Was!
Ignorancja ludzka mnie przeraża. Wśród tych wszystkich pojawiających się filmów bez znaczenia i historii trafiają się i te, które przeplatają tak wiele ważnych wątków. Przypominają o tym co z pewnością miało znaczenie historyczne na skalę globalną. Wtedy myślę, wtedy czytam, wtedy zastanawiam się nad samą sobą, nad miejsce w jakim siedzę i jak wiele mam szczęścia, że mieszkam w centrum świata, centrum Europy w czasach XXl wieku.

'ZŁODZIEJKA KSIĄŻEK'  #oglądamy


15 komentarzy:

 1. Ten serduszkowy sweter masz piękny ❤

  OdpowiedzUsuń
 2. malenka23:20

  Urocza czapeczka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy23:49

  Chyba nie należy tak kategorycznie oceniać ludzi...Sam fakt stworzenia filmu o ważnych wydarzeniach historycznych nie oznacza jeszcze, że jest to udany film.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10:46

   Otoz to.

   Usuń
  2. Oczywiście popieram Twoje zdanie, tylko fakt jest taki, że film jest piękny i trzeba byc bardzo prymitywnym, żeby podciągać go pod nudę :))) Gdy był chociaż średni to w życiu nie pojawiłby sie tu ten wpis :)

   Usuń