MOJE KOSMETYCZNE ZOO

Posted on 3 OCTOBER 2014

http://kadikbabik.pl/2014/10/moje-kosmetyczne-zoo.html
KOSMETYKI/SISLEY SZCZOTECZKA/VIOLIFE SLIMSONIC

W dzisiejszych czasach to czego pragniemy może być praktyczne i PIĘKNE. Do tego możemy wszystko do siebie dopasować, tak aby tworzyło jedną spójna całość. Dlatego wybierając szczoteczkę też kierowałam się walorami estetycznymi. Przedstawiam Wam moją zebrę..Niesamowite ale postanowiłam Wam opisać szczoteczkę. Po pierwsze o zęby nie można dbać tylko pastą i szczoteczką. Najważniejsze są wizyty kontrolne i nie ma, że boli! Należy chodzić do dentysty, bo zęby mamy jedne! Raczej większość z czytelników tego miejsca może zapomnieć o mleczakach, a jedynie ósemki mogą im przypomnieć co to znaczy nowe zęby. Jedyny mankament jest taki, że ósemki są do niczego i zazwyczaj jak szybko się pojawią, tak równie prędko trzeba je usunąć. 


''Zdrowie i dobry styl - to dwa pojęcia, które do tej pory rzadko szły ze sobą w parze. Postanowiliśmy to zmienić! SLIMSONIC to stylowa i niezwykle skuteczna szczoteczka soniczna, która dzięki swojemu olśniewającemu designowi jest też bardzo atrakcyjnym i modnym gadżetem''


Dlatego właśnie zebra wpadła mi w oko, w dodatku wiedziałam, że dopasuję ją do wyglądu moich kosmetyków w łazience i skomponowałam fajną całość. Szczoteczka zasilana jest baterią. Aby ją uruchomić wystarczy nacisnąć przycisk i szczoteczka zaczyna drgać.


SLIMSONIC to wyjątkowo zgrabna szczoteczka soniczna emitująca 22 tysiące ruchów na minutę. Dzięki temu skutecznie usuwa płytkę nazębną i dokładnie czyści powierzchnie dziąseł, docierając do nawet najtrudniej dostępnych przestrzeni jamy ustnej.

Mamy do wyboru aż 21 modeli szczoteczki. Zobaczcie wszystkie TUTAJ.  Szczoteczka ma świetne opakowanie, które ułatwia jej przechowywanie. Szczelnie zamykany pojemnik ułatwia nam przemieszczanie się z nią. Już nie straszne wyjazdy na wakacje i szczoteczki plątające się po kosmetyczce. Do tego jest bardzo prosta w obsłudze, czyści dokładnie nasze zęby i co najlepsze fajnie wygląda. To chyba jej największy atut. Żeby każdy z Was mógł się przekonać o jej działaniu zapraszam na mój facebook. Tam czeka na Was dowolnie wybrany model :)


16 komentarzy:

  1. kudels20:10

    fajny design mają:))

    OdpowiedzUsuń