CLINIQUE Hello Cheekbones

Posted on 15 FEBRUARY 2015

http://kadikbabik.pl/2015/02/clinique-hello-cheekbones.html
KOSMETYKI/CLINIQUE

Dwa proste sposoby na udoskonalenie i podkreślenie rysów twarzy! NOWE kredki do policzków Clinique Chubby Stick Sculpting Contour oraz Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight to gwarancja gładkiej, bezbłędnej aplikacji i naturalnego efektu. Makijaż staje się prostszy. Kilka pociągnięć wystarczy, by uzyskać rezultaty godne najlepszych wizażystów. Rozsmaruj produkt na policzkach opuszkami palców, a przekonasz się, jak szybko wkomponuje się w skórę optycznie modelując Twoje kości policzkowe.


DZIAŁANIE

Kredka rozświetlająca Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight zawiera odbijające światło pigmenty w perełkach,które rozświetlają skórę na policzkach sprawiając, że rysy zyskują na wyrazistości, a kości policzkowe zostają pięknie podkreślone.
  
Kredka modelująca Clinique Chubby Stick Sculpting Contour dodaje głębi i wyrazu wybranym obszarom twarzy.

STOSOWANIE
 
Aby błyskawicznie podkreślić rysy twarzy: Użyj kredki rozświetlającej Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight w górnej części kości policzkowych u nasady nosa, pośrodku czoła i podbródka, a następnie rozprowadź produkt starannie opuszkami palców.
Aby zaakcentować kości policzkowe: Wciągnij policzki i użyj kredki Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight w górnej części kości policzkowych, modelując obszar znajdujący się pod kośćmi policzkowymi za pomocą Clinique Chubby Stick Sculpting Contour. Rozprowadź opuszkami palców.

Aby optycznie zwęzić i wymodelować kształt nosa: Nałóż CliniqueChubby Stick Sculpting Contour za pomocną bocznej krawędzi sztyftu po obu stronach nosa, a następnie zastosuj Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight wzdłuż nasady nosa. Rozprowadź opuszkami palców.

Aby wymodelować kontur twarzy: Nałóż Clinique Chubby Stick Sculpting Contour punktowo wzdłuż linii szczęki i rozprowadź opuszkami palców. Delikatnie wystarczy rozetrzeć Chubby Stick Sculpting Contour, potem kredkę Chubby Stick Sculpting Highlight i na końcu delikatnie zacieramy powstałą na naszych policzkach  granicę między nimi tak aby stanowiły piękna jedność. Tym sposobem uzyskanie natualny i delikatny efekt modelowania twarzy. Dokładając kolejne porcje będziecie potęgować efekt. Na wieczorne wyjścia polecam intensywniejsze podkreślenie, a do dziennego makijażu delikatne muśnięcie. Najlepszym aspektem tych kredek jest ich poręczność. Można je zabrać ze sobą w każde miejsce bez zmartwień, że coś je uszkodzi, albo, że się rozbiją lub wysypią. Tu nie ma o tym mowy. Możemy śmiało wrzucić je do torebki i poprawiać efekt w ciągu dnia.

MODELOWANIE KOŚCI POLICZKOWYCH

Jeśli marzysz o pięknie podkreślonych rysach twarzy, polecamy NOWE palety pudrów modelujących Clinique Sculptionary Cheek Contouring Palettes. Trwałe róże w pudrze z tej wyjątkowej palety zapewniają bogaty, długo utrzymujący się na skórze i doskonale komponujący się z innymi kosmetykami kolor. Efekt? Naturalnie wyglądający rumieniec i pięknie zaakcentowane rysy twarzy.

DZIAŁANIE

Dla pogłębienia koloru, podkreślenia lub rozświetlenia cery zastosuj osobno poszczególne odcienie z potrójnego kompaktu.Jeślizkoleipragnieszbłyskawicznieuzyskaćefektnaturalnegoblasku,użyjichłącznie. Paletydostępnesąw 4 różnych kombinacjach kolorystycznych: Defining Nectars, Defining Roses, Defining Berries i Defining Nudes.

STOSOWANIE

Spontaniczny rumieniec: Przeciągnij przez wszystkie trzy odcienie pędzlem do różu Blush Brush. Nałóż puder w zaokrągleniach policzków, a uzyskasz efekt wymodelowanych kości policzkowych i promiennej cery. 
Idealnie wymodelowane kości policzkowe: Nałóż odcień rozświetlający w górnej części kości policzkowych za pomocą pędzelka do cieni Eye Shader Brush. Następnie użyj tego samego, starannie oczyszczonego pędzelka do nałożenia odcienia konturującego tuż pod kośćmi policzkowymi, przeciągnij pędzlem do różu Blush Brush przez wszystkie trzy odcienie i nałóż róż na wystające części policzków. 

10 komentarzy:

 1. Anonimowy15:19

  Niestety Kadik, kiedyś byłam wierną czytelniczką Twojego bloga i zawsze bardzo czekałam na Twój nowy post. Bardzo zmienił się Twój blog, jak dla mnie zrobił się on bardzo,baaardzo nudny. Kiedyś można było podziwiać Twoje świetne, nietuzinkowe stylizacje i inspirować się chociażby kosmetykami,które polecasz. Teraz Twoje stylizacja są na jedno kopyto, tj. 3/4 dziewczyn się tak ubiera, więc nie ma się czym zainspirować ani co podziwiać, kiedyś one były bardziej szałowe, wyróżniające się, oryginalne. A kosmetyki, które polecasz raczej nie są na każdą kieszeń, bo mi szkoda dać 300 zł na podkład, a drugie tyle samo na cień.

  Nie odbieraj tego jako krytyki, tylko takie moje spostrzeżenie.
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Emilia16:42

  Na puder z chęcią się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie się prezentują te produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa kolorystyka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy10:31

  Przepraszam, że nie na temat... Zdradzisz gdzie kupiłaś ten piękny biały wazon, który prezentujesz m.in. na instagramie http://instagram.com/p/xl6CkYAw1w/?modal=true
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Empikowy wazonik :)

   Usuń
  2. Anonimowy08:04

   Dziękuję :)

   Usuń